Pigus ir greitas būdas atnaujinti pabodusius drabužius(FOTO)

Manodrabuziai.lt  auksarankė blogerė Teklė parodys jums, kaip lengvai galima pagyvinti drabužius suteikiant jiems bet kokį raštą.

Reikės: bulvės antspaudui, tekstilinių dažų (jų galima įsigyti dailės prekių parduotuvėse), teptukų, drabužio, kurį norite pagyvinti, ir peilio.

Pirmiausia susigalvokite raštą, kurį norėsite atspausti ant audinio. Deja, bulvėje nepavyks išpjaustyti smulkių detalių, todėl ženklas turėtų būti ganėtinai paprastas. Išpjaustyti ženklą bulvėje taip, kad jis būtų kuo labiau iškilęs.

Tekstilinių dažų geriau neskiesti su vandeniu, arba jei tai darysite, stenkitės vandens naudoti kuo mažiau. Jei drabužio audinys yra ganėtinai plonas, vandens iš viso reikėtų vengti, nes dažai taps per skysti ir išsilies už antspaudo ribų. Jei norite ryškaus antspaudo - dėkite daugiau dažų, bet tiek, kad netekėtų per kraštus. Jei norite blankesnio ar vietomis kad prasišviestų audinys, dažų dėkite nedaug.

Beliko tik antspauduoti audinį taip, kaip norite. Kad antspaudas geriau atsispaustų, po drabužiu padėkite kokį nors minkštą paviršių, pavyzdžiui, rankšluostį.


Kai viską suantspauduojat, belieka, jei norite, pridėti kokių nors akcentų, kurie pagyvintų raštą.


Kai darbas baigtas, reikia nepamiršti, kad šiuos dažus geriausia palaikyti 24 valandas, tada gerai išlyginti ir tik tada galima skalbti.


.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis