Stilingiausia Lietuvos studentė Goda kuria stilių kitiems(INTERVIU)

Drabužių mainų portalas manodrabuziai.lt prieš keletą mėnesių leidosi į stilingiausios Lietuvos studentės paieškas.

Paskelbtame konkurse dalyvavo virš 100 stilingų merginų, tačiau balsavimas lėmė, kad stilingiausios titulą iškovojo 20-metė interjero dizaino studentė Goda Narijauskaitė iš Vilniaus.

Goda ne tik stilingai rengiasi, bet ir kuria originalius aksesuarus kitiems. Pradėjusi nuo gėlėmis puoštų lankelių plaukams, šią žiemą ji pradėjo siūti originalias kepures, kurios netruko tapti hitu. Apie stilingiausios studentės kasdienybę pasakoja pati Goda.

Goda, ar stilingiausios studentės titulas tau - pasiekimas?

Žinoma, labai nustebau ir džiaugiausi išgirdusi apie apdovanojimą. Apie konkursą buvau visai užmiršusi, todėl žinia apie laimėjimą labai nustebino. Iki šiol tik mokykloje esu laimėjusi stilingiausios merginos titulą.

Goda Narijauskaitė
Goda Narijauskaitė
NELIUCIJA nuotr.

Esi stilingiausia studentė, tačiau studijuoji ne madą, o interjero dizainą. Kodėl?

Iš tikrųjų įstojau ir į mados, ir į interjero dizainą. Tačiau kai reikėjo pasirinkti, nugalėjo manymas, kad interjero dizainas - „rimtesnė“ specialybė. Tiesa, kad tokia „rimta“ bus, tikrai nesitikėjau. Tačiau dabar, kai esu antrame kurse, pradedu suvokti, kad šie mokslai - puiki patirtis. Kai juos pabaigsiu, žadu gauti dar vieną bakalauro diplomą. Domina galanterija, norėčiau pasimokyti pas kokį nors odos dirbinių meistrą ir pradėti siūti rankines ar odinius aksesuarus.

Goda Narijauskaitė
Goda Narijauskaitė
NELIUCIJA nuotr.

O kaip tau pavyksta suderinti aksesuarų kūrimo hobį su studijomis?

Mano aksesuarų kūryba prasidėjo nuo gėlėmis puoštų lankelių, o štai dabar ir kepures pradėjau siūti. Šiuo metu po truputį kuriu internetinę parduotuvę savo puslapiui „Make Heads Turn“, todėl hobio tikrai neapleisiu, viską kol kas sekasi suderinti.

„Make Heads Turn“ lankelis. Asmeninio archyvo nuotrauka.

Studentai skundžiasi, kad jiems nuolat trūksta pinigų. O gal tau pavyksta save išlaikyti dėl turimo hobio?

Gaila, bet kol kas - ne. Mane išlaiko tėvai, nes iš parduodamos produkcijos tikrai neužtektų pinigų drabužiams ar pramogoms. Tačiau ateityje hobis tikrai gali tapti ir pragyvenimo šaltiniu. Pirkėjų norai nuolat keičiasi, štai buvo lankelių bumas, dabar visi perka kepures su dirbtinės odos detale.

„Make Heads Turn“ kepurė. Asmeninio archyvo nuotrauka.

Stilingiausios studentės apdovanojimas - ne vien titulas. Kokius dar prizus gavai?

Laimėjau fotosesiją su fotografe NELIUCIJA ir vizažiste Goda Skuodyte bei 200Lt vertės čekį apsipirkti manodrabuziai.lt. Jį jau išleidau! Štai nusipirkau 2 poras pirštinių, rankinę ir kelis organinius lūpų blizgius.

O kur perki rūbus? Galbūt pati siuviesi?

Įvairiausiose vietose, tik masinės gamybos parduotuvėse, tiek turgeliuose ar internetinėse parduotuvėse. Ir mainų portaluose dairausi, tiesa, dabar visi prekiauja, o anksčiau labiau populiaru buvo mainyti rūbus.

Goda Narijauskaitė
Goda Narijauskaitė
NELIUCIJA nuotr.

Konkurse dalyvavo ir Lietuvos mados blogerės, gal ir tu rašai mados dienoraštį?

Ne, turiu labai talentingą draugę Kristę, kuri jau daug metų rašo blogą feedyourfashionanimal.blogspot.com, todėl suprantu, kad arba esi gimęs blogų rašymui, arba ne. Aš, matyt, esu iš tų, kuriems nelemta apie madą rašyti.

Neįmanoma nepastebėti ne tik tavo išskirtinio stiliaus, bet ir įspūdingų plaukų. Galbūt esi gavusi pasiūlymų dirbti modeliu?

Tai kad mano ūgis - 160cm... O plaukus, tiesą sakant, labai sugadinau. Daugybę metų diena iš dienos juos tiesinau, todėl dabar jie skilinėja ir yra nepaklusnūs. Tačiau vešlią šukuoseną paveldėjau iš manos. Galbūt tavo pačios plaukai ir įkvėpė kurti šukuosenų aksesuarus? Nemanau, aš niekad lankelio nenaudoju pagal paskirtį plaukus prilaikyti. Man jis - aksesuaras.


„Make Heads Turn“ lankelis. Asmeninio archyvo nuotrauka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis