KONKURSAS BAIGTAS. Įstok į PANELĖS knygų klubą ir laimėk lapkričio mėnesio knygas

Knygą „Kurk arba naikink. Duok valią savo vaizduotei“ laimėjo Jovita Šimkevičiūtė ir Martina Kononovaitė. Knygą „Pažadink mane, kai viskas baigsis“ laimėjo Kornelija Venclovaitė ir Kamilė Bagdonaitė. Pasirodžius pirmosioms snaigėms nėra nieko jaukiau kaip užsukti į kurią nors miesto kavinę ir užsisakius karšto šokolado puodelį skaityti įtraukiančią knygą bei vis užmesti akį į krentančias snaiges.

Laprkričio knygų klube - dvi originalios ir kiekvienos skoniui tiksiančios knygos. Viena jų skatins išlaisvinti vaizduotę, o štai kitos turinys įtrauks taip, jog negalėsi atsiplėšti.

Atsakyk į vieną lengvą klausimą ir pasirink trokštamą knygą. Keturias laimėtojas skelbsime gruodžio 1 d.

Kurk arba naikink. Duok valią savo vaizduotei


Daryk su šia knyga viską, ką tik leidžia tavo vaizduotė, nes kurti – tai naikinti, ir atvirkščiai.
Kiekviename knygos puslapyje rasi vis naują, smagią ir pašėlusią užduotį, pavyzdžiui:

- pieštuku subadyti puslapį,

- priklijuoti nuotrauką ir išpaišyti ją,

- išsiuvinėti puslapį spalvotais siūlais,

- parašyti ką nors kaire ranka,

- priklijuoti laikraščių iškarpų,

- nutapyti piešinį su kava.

Daugybė beprotiškų idėjų leis pajusti tikrąjį kūrybos procesą. Galėsite iš tuščio balto puslapio pabėgti į neribotą fantazijos pasaulį ir atrasti kūrybos džiaugsmą.

Robyn Schneider Pažadink mane, kai viskas baigsis


„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (John Green) gerbėjams
Tai pasakojimas apie meilę iki mirties... Tik knygos herojams šie žodžiai įgyja tiesioginę ir lemtingą prasmę, nes jie gyvena ir myli nežinodami savo likimo.

Tai knyga apie paauglius, kurie išplėšti iš įprasto gyvenimo ir suvažiavę į uždarą sanatoriją. Joje bandoma padėti sergantiems vaistams atsparia tuberkuliozės forma. Gydo tik griežta dienotvarkė, vanduo, pasivaikščiojimai gryname ore ir pagal išgales sportas. Dar geras maistas. Iš sanatorijos tiktai du keliai – į gyvenimą (jei pavyksta pasveikti!) arba į mirtį.

Nors aplinkui tvyro gąsdinanti nežinomybė dėl ateities, pagrindiniai veikėjai Seidė ir Leinas džiaugiasi gyvenimu ir išnaudoja kiekvieną akimirką. Jų noras gyventi stipresnis už mirtį ir baimes. Seidė ir Leinas įsimyli vienas kitą ir patiria svaiginančius jausmus.

Ar šie negailestingo likimo nuskriausti jaunuoliai sulauks vaisto, išgelbėsiančio jų trapias gyvybes? Ir ar likimas leis jiems būti kartu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis