KONKURSAS BAIGTAS. Pasitik Kalėdas su Tally Weijl: laimėk šventinių drabužių rinkinius!

Laimėtojos: Rasita Vyšniauskaitė, Skaistė Petkauskaitė,Aistė Vaičiulytė. Su laimėtojomis bus susiekta asmeniškai. Ant kulnų minančios Kalėdos ragina pagalvoti ne vien apie dovanas, bet ir apie šventinį įvaizdį. Juk dovanų keitimosi procesas bus daug malonesnis, jei jį pasitiksi stilinga!

Tally Weijl parduotuvėse šiuo metu apstu šventinėmis detalėmis puoštų drabužių. Patinkančią aprangą tikrai išsirinks ir ieškančios jaukių derinių Kalėdų vakarui, ir puošnių – išskirtiniam Naujųjų sutikimui. Šiais metais šventinis įvaizdis neatsiejamas nuo 90-ųjų blizgesio bei sidabrinių ir auksinių akcentų.

Kokia šventė be spindesio? Naujuosius švęsti siūloma pasirinkus klostuoto, iki pusės blauzdų ilgio sijono ir aptemptos blizgios palaidinės derinį. Prie jo puikiai tiks universalusis bomber jacket, kurį jau spėjo pamilti stilingosios. Pagrindinis šventinis aksesuaras - smulki juostelė ant kaklo, kitaip vadinama chockeriu. Ši stiliaus detalė neabejotinai tapo populiariausiu merginų aksesuaru šiais metais ir tikėtina, išliks ateinančiais.

Šventinį sezoną nepralenkiamas - blizgus aksominis audinys. Iš jo pasiūtos suknelės bei palaidinės atrodo prašmatniai. Nėriniai – dar viena svarbi tendencija. Jais puošta viršutinė dalis atrodo išskirtinai derinama su įmantresnio dizaino kelnėmis. Šiuo metu vyrauja apatinių kaip viršutinių drabužių tendencija, todėl šventei puikiai tiks aksominio audinio palaidinė, primenanti naktinukus. Drąsiai gali rinktis ir atlasinius drabužius, kuriuos vilkėdama atrodysi išties nuostabiai.

Kalėdas norėtum pasitikti žaisminga? Pasirink vieną iš Tally Weijl siūlomų šventinių drabužių derinių – net 3 laimingosios turės galimybę laimėti vieną iš jų!

1. Nuotaikingas baltas megztinis su sniego senio aplikacija ir mėlyni džinsai

2. Juodas megztinis su Kalėdų senelio atributika bei mėlyni džinsai

3. Šventiškas raudonas megztinis ir mėlyni džinsai

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis