KONKURSAS BAIGTAS. Pavasarį startuok su pokyčiais: laimėk 1 iš 2 „bodykey by Nutrilite“ batonėlių rinkinių!

Laimėtojos yra: Lina Bimbaitė ir Ema Šatauskaitė. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai. Iki šiltojo sezono pradžios liko mažiau nei savaitė, todėl pats metas pradėti gyventi aktyviau bei sveikiau. Visos žinome, jog reguliari fizinė veikla neatsiejama nuo tinkamos mitybos, todėl svarbu ne tik stiprinti kūną sportuojant, bet ir atidžiai pasirinkti tai, ką valgome.

Mitybos racioną sekančios merginos jau senokai atrado sveikų užkandžių naudą. Jie ne tik suteikia energijos, praturtina organizmą naudingomis medžiagomis, bet ir padeda kontroliuoti kūno masę.

„Amway“ pristato „bodykey by Nutrilite“ maistinių medžiagų batonėlius, kurie yra puiki pagalbinė priemonė norimam kūno svoriui pasiekti. „bodykey by Nutrilite“ užkandžių batonėliuose gausu baltymų ir maistinių skaidulų, jie praturtinti 13 rūšių skirtingų vitaminų bei 11 rūšių mineralais. Norint greičiau nusikratyti nereikalingų kilogramų, 2 įprastinius patiekalus galite pakeisti šiais užkandžių batonėliais, o esamo svorio palaikymui - 1.

„bodykey by NUTRILITE“ yra dviejų skirtingų skonių: tamsaus ir sodraus šokolado, kuriame kakava susimaišiusi su migdolais, bei tropinių vaisių skonio su mangų, obuolių, abrikosų, linų bei saulėgrąžų sėklų dalimis.

Dalyvauk konkurse ir laimėk vieną iš dviejų batonėlių rinkinių - tau tereikia atsakyti į su sveikatingumu susijusį klausimą ir nepamiršti pasirinkti norimo batonėlių skonio!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis