KONKURSAS BAIGTAS. Dalyvauk konkurse ir laimėk 1 iš 4 AVON kosmetikos naujienų rinkinių!

Laimėtojos yra: Živilė Kutulytė, Reda Giniauskaitė, Laura Karneckaitė, Ieva Smilgytė. Kalendorius jau skelbia šiltojo sezono pradžią, o kas geriau nuteikia grožio pokyčiams nei pavasaris? Būtent šiuo sezonu norisi atrodyti ryškiai, spindėti ir skleisti žavesį. Pasitik pavasarį švytinti it PANELĖS viršelio mergina su AVON!

Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti vieną iš keturių AVON grožio rinkinių, kuriuos sudaro net 8 grožio priemonės! Puikios kosmetikos priemonės padės sukurti efektingą įvaizdį: tobula veido oda, švelnus pavasarinis makiažas bei moteriškumą simbolizuojantys kvepalai.

Tau reikės atsakyti į paprastą grožio klausimą ir laukti savo laimės valandos - keturias laimėtojas paskelbsime po 3 savaičių - kovo 22 d. Dabar metas susipažinti su grožio priemonėmis, kurias rasi rinkinyje:

AVON MARK. blakstienų tušas Big & Multiplied ne tik puikiai atskiria blakstienas, bet ir didina jų apimtis ir ilgina jas. Tinkamas naudoti tiek dienai, tiek vakarui.

AVON LUXE CASHMERE 2 in 1 kreminė pudra su SPF 15 apsauga ne tik apsaugos odą nuo žalingų pavasarinės saulės spindulių, bet ir suteiks odai spindesio bei paslėps trūkumus.

Lyginamoji makiažo bazė AVON LUXE akimirksniu paslėps poras, išlygins odos tekstūrą bei kaipmat veidui suteiks matiškumo.

AVON EVE CONFIDENCE kvapnusis vanduo leis pasinerti į kerintį, paslaptingą, gaivų, optimistiškai nuteikiančių gėlių bei saldžių medienos natų aromatą.

AVON MARK. kreminiai šešėliai akių vokus padengia intensyviu, sulietu spindesiu, kuris išlieka net 18 valandų!

AVON MARK. akių šešėlių bazė padės sukurti ilgai išliekantį ir išraiškingesnį makiažą

AVON MARK. antakių šešėlių rinkinys padės išgauti puikiai veido bruožus pabrėžiančių antakių formą

AVON MARK. trimatis lūpų blizgis ne tik putlins, suteiks žvilgesio, bet ir sudrėkins lūpas

Susipažinai su rinkinyje esančiomis grožio priemonėmis? Metas sudalyvauti konkurse!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis