KONKURSAS BAIGTAS. Įstok į kovo mėnesio knygų klubą ir laimėk neįtikėtinai įdomias knygas!

Laimėtojos: knygą Viola Shipman - „Likimo apyrankė“ laimėjo Ieva Andriejaitė, knygą Donatas Paulauskas - „F* - žodis, kurio negalima minėti“ laimėjo Gustė Malinauskaitė, knygą Sąrašinė. Paverskite svajones realybe“ laimėjo Deimantė Bilinskaitė, knygą Evie Wyld - „Visi paukščiai gieda“ laimėjo Aistė Česonienė, knygą Jinnie Lee, Judith Van Den Hoek - „Papuošalai. 55 stilingų derinių idėjos“ laimėjo Karolina Stabrauskaitė. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Štai ir atėjo ilgai lauktas pavasaris! Šiluma gena laukan, rankose - mėgstama knyga ir laisvas laikas skaitant knygą gryname ore. Šį kartą PANELĖS knygų klube puikių skaitinių gausa.

Nuo romanų iki užrašinių, nuo rimtos literatūros iki mažos knygutės apie papuošalus... Kiekvienos skoniui! Viskas, ką tau reikia padaryti -

Evie Wyld - „Visi paukščiai gieda

Džeikė Vait vieniša gyvena sename ūkyje, Didžiosios Britanijos saloje, kur nuolat pliaupia lietūs ir siaučia vėjai. Tik ji, nesutramdomas jos palydovas Šuo ir banda avių. Ji norėtų, kad taip ir liktų, bet kažkas naktimis ima draskyti avis.

Tai gali būti bet kas. Miške gyvena lapės, aplink sukiojasi keistas berniukas ir nepažįstamas vyras, be to, sklinda kalbos apie didelį neregėtą žvėrį. Ir dar yra Džeikės praeitis, susiliejanti su dabartimi, paslaptinga istorija, nutikusi prieš daugelį metų už tūkstančių mylių kitokių spalvų ir garsų žemyne, istorija, kurią saugo jai ant nugaros likę randai.

Viola Shipman - „Likimo apyrankė

Šviesi, gyvenimo išminties ir moteriško gerumo kupina knyga.
Kasmet per gimtadienį Lolė iš mamos gaudavo dovanų likimo karoliuką ir vertingą pamoką, bylojančią, kad gyvenime nėra nieko vertingesnio už šeimą ir mylimų žmonių prisiminimus. Dabar ji trokšta suspėti pasidalyti tais prisiminimais su artimiausiais jai likusiais žmonėmis.

Jinnie Lee, Judith Van Den Hoek - „Papuošalai. 55 stilingų derinių idėjos

ŠI PRAŠMATNI MAŽA KNYGUTĖ apie papuošalų derinimą yra nepamainoma bet kokia proga: nuo klasikinių perlų iki išraiškingų ir ekscentriškų papuošalų – kiekvienas knygos puslapis pripildytas stilingų derinių ir originalių idėjų. Šioje knygoje patarimų, kaip išradingai derinti papuošalus, ras tiek kuklaus stiliaus mėgėjos, tiek sluoksnių bei masyvių detalių gerbėjos.

Donatas Paulauskas - „F* - žodis, kurio negalima minėti

Atrodo, kad apie feminizmą nuomonę turi visi, bet tik nedaugelis supranta, kas yra Feminizmas. Žiniasklaidoje dažniausiai piešiamas radikalios feministės portretas, tad kartais kalbant apie lygias žmonių teises žodį „feminizmas“ vartoti būna nejauku. Donatas Paulauskas šioje knygoje bando griauti apie šį judėjimą sklandančius mitus, pasitelkdamas tikras moterų istorijas ir lietuviškus pavyzdžius.

Donatas Paulauskas – publicistas ir visuomenininkas, lyčių studijų (Vidurio Europos universitete, Vengrijoje) magistras ir Vilniaus universiteto Lyčių studijų centro lektorius. Visa jo veikla sukasi apie lyčių lygybės, feminizmo, žmogaus teisių problemas. Šiomis temomis autorius rašo daugiau nei 7 metus. Donato Paulausko tekstai publikuoti interneto portaluose DELFI, 15min.lt, manoteises.lt. 2014 m. Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose autoriui įteiktas „Metų pilietiškumo“ apdovanojimas už lyčių lygybės idėjų sklaidą, pabrėžiant jo tekstų viešojoje erdvėje reikšmingumą.

Sąrašinė. Paverskite svajones realybe.

Ši knygelė tarsi mažas padrąsinimas leistis į savęs pažinimo kelionę ir daryti tai smagiai. Prisiminti malonias gyvenimo smulkmenas – geriausius matytus filmus, perskaitytas knygas ar įsimintiniausius vaikystės įvykius. Patyrinėti savo asmenybės gelmes ir išsiaiškinti, kas jums teikia didžiausią džiaugsmą, kas liūdina ar priverčia susimąstyti...

Ir svarbiausia – juoda ant balto užsirašyti savo norus ir svajones. Juk užrašyta mintis pasąmonėje įsitvirtina geriau! Netrukus įsitikinsite, kad norai ima virsti planais, o svajonės – tikslais...

Sudalyvauki kovo mėnesio knygų klube ir laimėk vieną iš pasirinktų knygų! Laimėtojos bus skelbiamos balandžio 5 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis