KONKURSAS BAIGTAS. Dalyvauk PANELĖS knygų klube ir laimėk gegužės mėnesio knygas!

Laimėtojos yra: J.K. Rowling „Linkiu tau geros kloties“ laimėjo Liucija Kazlauskaitė, Kaja Elena Brilė „Angelai“ laimėjo Paulina Čistovaitė, Piedomenico Baccalario, Tommaso Percivale „50 dalykų, kuriuos turėtum išbandyti iki 13“ laimėjo Olivija Švelnikaitė. Laimėtojas prašome susiekti dėl prizo atsiėmimo el.paštu kamile@panele.lt Likęs vienas mėnuo iki vasaros nuteikia nostalgiškai - jau greitai išsiilgtosios ilgosios atostogos, laisvė, saulė, vanduo ir draugai. Pasinerk į nuotykių pasaulį jau dabar, nelaukdama vasaros - skaityk knygas!

Dalyvauk gegužės mėnesio PANELĖS knygų klubo konkurse ir laimėk vieną iš trijų puikių knygų. Viskas, ko tau reikia, pasirinkti trokštamą knygą ir užpildyti duomenis apie tave.

Štai variantai:

J.K. Rowling „Linkiu tau geros kloties“

Pakviesta sakyti diplomų įteikimo kalbą Harvardo universitete, J. K. Rowling diplomantams atskleidė, kokios reikšmingos jos sielai yra nesėkmės ir vaizduotė. Turėti drąsos klysti yra taip pat svarbu, kaip ir siekti sėkmės tradiciniais būdais. Mintimis persikelti į kitų – ypač tų, kuriems sekasi prasčiau nei mums, – gyvenimus, yra unikali žmonių savybė, kurią privalome puoselėti.

J. K. Rowling papasakotos istorijos ir provokuojantys klausimai jauniesiems diplomantams įkvėpė daugybę žmonių apsvarstyti, ką reiškia „gerai gyventi“. Ši pirmą kartą publikuojama kalba įkvėps ir pažadins kiekvieną kryžkelėje atsidūrusį žmogų, kad ir kokio amžiaus būtume. Kai išdrįsime rizikuoti ir patirti nesėkmę, kai pasitelksime savo vaizduotės galią, galbūt išmoksime gyventi ne taip atsargiai, atversime širdis naujoms gyvenimo siūlomoms galimybėms.

„Gyvenimas kaip pasaka: svarbu ne ilgas, bet geras.“

SENEKA

Kaja Elena Brilė „Angelai“

Vadovauti linkusi Viltė. Atviraširdė Olė. Klasės žvaigždė Airė Armantė. Užsispyrėlė Tania. Jautrioji svajoklė Alanė. Kas galėtų vienyti tokias nepanašias merginas? Atsakymas vienas: akrobatinių šokių rinktinė.

Ilgas treniruotes ir varžybas merginos derina su įprastu gyvenimu: mokykla, namų darbais ir draugais. Vis dėlto kiekviena jų turi bendrą komandos svajonę – auksu suspindėti tarptautinėje arenoje.

Šiemet šis tikslas tampa lemtingas. Anksčiau stokojusios teisėjų palankumo, komandos laukia iššūkis – arba laimėti pasaulio čempionatą, arba atsisveikinti su rinktine.
Galbūt padės naujas vardas ‒ „Angelai“? Taip pavadinusios komandą, merginos netruks įsitikinti, kad pergalę pasieks tik tada, kai šokiui įkvėps sielą. Kiekvienos iš jų laukia savitas kelias, o jo gale atsiveriančios durys ne tik nustebins pačias merginas, bet ir negrįžtamai pakeis jų gyvenimus.

Piedomenico Baccalario, Tommaso Percivale „50 dalykų, kuriuos turėtum išbandyti iki 13“

Knyga, kurią laikai rankose, nėra skirta susiraukėliams ar pikčiurnoms. Kaskart, kai ją atsiversi, būk pasiruošęs nepamirštamai dienai.

Ar jau pasiruošęs?

50 misijų – 50 smagių nuotykių! Ir mergaitėms, ir berniukams!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis