Atsakyk, ką išdrįsi padaryti šią vasarą ir laimėk 1 iš 100 AVON „mark.“ blakstienų tušų!

Ar jau spejai sudalyvauti AVON „mark.“ #yeschallenge konkurse, kuriame gali tapti „Panelės“ viršelio veidu? Beata jau tarė TAIP, dabar tavo eilė ryžtis beprotiškam nuotykiui – nusidažyti super ryškiai lūpas ir galbūt užsiropšti ant kaimyno stogo. Fiksuok savo ir draugių TAIP akimirkas, kelk į socialinius tinklus su #yeschallenge ir laimėk!

Kol svarstai, kokią nutrūktgalvišką ir smagią idėją sugalvoti, suteikiame tau galimybę pasireikšti bei sudalyvauti konkurse, kuriame gali laimėti vieną iš iš 100 AVON „mark.“ blakstienų tušų! Pirmosios 100 merginų, apačioje parašiusios, ką drąsaus ir nepatirto ketina nuveikti šią vasarą, laimės puikius blakstienų tušus.

Beata Tiškevič
Beata Tiškevič
Organizatorių archyvas

Blakstienų tušas „mark. Big&Daring“ pasižymi apimtį didinančiu šepetėliu, išlenktu pagal natūralią blakstienų linijos formą, o daugiasluoksniai smailėjantys šereliai pagriebia kiekvieną blakstieną atskirai ir šukuoja jas atskiria nuo šaknų iki galiukų. Išsaugosite savo blakstienų elastingumą ir švelnumą dėl novatoriškos kreminės – želinės, švelnios konsistencijos ir lengvai besidengiančios formulės su kolagenu, keratinu ir baltymais. Džiaugsitės iki 6 kartų didesnės apimties blakstienomis, be jokių gumulėlių.

Pirmyn išduoti savo vasaros troškimo! Laimėtojas paskelbsime birželio 21 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis