Subalansuota sportuojančioms: laimėk „XS“ rinkinį, į kurį sudėta visa treniruotės nauda!

Atėjus šaltajam sezonui motyvuoti save gyventi aktyvų gyvenimą bei palaikyti norimą tempą sportuojant nėra lengva. Žvarbstantis oras vilioja likti namuose ir patinginiauti. Džiugu, jog „Amway“ turi išskirtinį pasiūlymą sportuojančioms - tai „XS“ rinkinys, kuriame rasite keturis pagrindinius komponentus, skirtus gyvenantiems aktyvų gyvenimą.

Jei trokšti iš treniruotės gauti maksimalią naudą, tuomet šis rinkinys turėtų tau patikti. Rinkinyje esantys produktai puikūs tuo, jog sportuojančiam organizmui ne tik suteikia reikalingų medžiagų, bet ir atgaivina bei numalšina poreikį užkandžiauti, užklupusį po treniruotės.

Jei tau nesvetimos sporto treniruotės, dalyvauk konkurse ir laimėk „XS“ rinkinį, kuris padės pasiekti efektyvių sportinių rezultatų. Apžvelkime, kokie produktai sudaro rinkinį.

Rinkinyje rasite magnio lazdeles, kurios mažina nuovargį ir padeda normaliai funkcionuoti raumenims. Taip pat rinkinį sudaro ir apelsinų skonio elektrolitų gėrimas, kuris akimirksniu suteikia atgaivą fizinio krūvio metu bei papildo organizmą būtinomis medžiagomis.

Taip pat „XS“ rinkinyje yra kakavos-šokolado skonio hidrolizuoti išrūgų baltymų milteliai, kurie suteikia baltymų dozę, reikalingą raumenų masės augimui ir jėgų atgavimui po treniruotės. Galiausiai – šokolado skonio baltymų batonėliai, kurie numalšins poreikį užkandžiauti bei padės greitai atsigauti po treniruotės.

Metas sudalyvauti konkurse. Laimėtoja bus skelbiama lapkričio 13 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis