KONKURSAS BAIGTAS. LAIMĖTOJOS. LAIMĖK NAUJAUSIAS RUDENS KNYGAS

Knygą Caroline Rowlands „Gražuolės dienoraštis“ laimėjo Gintarė Barisaitė ir Aistė Baltrimavičiūtė. Knygą Rachel Renée Russell „Prietrankos dienoraštis 9. Ne itin trenktos pamaivos istorija“ laimėjo Dovilė Girdvainytė ir Korina Paršiukaitė. Ruduo yra metas, kai vis dažniau trošktame susisupti į minkštą pledą ir vakarus leisti namie su gera knyga. Ką skaityti? Laimėk knygas, kurios praskaidrins tavo rudens vakarus! Šį kartą galėti laimėti du dienoraščius - vieną skaitysi, kitą pildysi pati.

Rachel Renée Russell „Prietrankos dienoraštis 9. Ne itin trenktos pamaivos istorija“

Makenzės šunybės nesibaigia – ji žūtbūt stengiasi išardyti Nikės draugystę su Brendonu. Nugvelbusi Nikės dienoraštį, pati ima į jį rašyti, tyčiotis iš „apgailėtino“ mokslo draugų gyvenimo, o įsilaužusi į panelės Visažinės skiltį kompiuteryje, tvarkomą Nikės, prikuria klausėjams bjaurių, įžeidžiančių laiškų. Ar Nikei pavyks atgauti dienoraštį? Ir ką ji supras pamačiusi Makenzės „darbelius“?

Caroline Rowlands „Gražuolės dienoraštis“

Kurk savąją grožio bibliją: vesk dienoraštį, vadovaukis patarimais ir atrodysi stulbinamai. Išmok rūpintis savo oda ir netrukus švytėsi iš išorės ir iš vidaus!

Atversk knygelę ir GROŽIO PASLAPČIŲ puslapiuose rasi daugybę puikių patarimų ir mažų gudrybių, kaip prižiūrėti visą kūną. Jausiesi nuostabiai, jei palepinsi save, kaip siūloma puslapiuose IMKIS DARBO! Galiausiai surašyk ir apžvelk visas naudotas grožio priemones MANO GROŽIO DIENORAŠTYJE. Netrukus tapsi tikra grožio žinove ir galėsi savimi didžiuotis.

Spalio 1 dieną bus paskelbta, kurios keturios laimingosios laimėjo knygas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis