Ryškūs skaitytojos Ievos pokyčiai (LAIMĖK!)

Šį kartą stiliaus bei grožio pokyčiams pasiryžusi Ieva Voraitė nesitikėjo, jog rezultatas išeis toks džiuginantis.

„Šokinėjau iš laimės,kai man pranešė, kad būtent mane atrinko į šiuos pokyčius. Džiaugiuosi ir pamačiusi save po projekto esu labai laiminga, jog turėjau galimybę pasikeisti“, - pasakojo Ieva.

Mergina pripažino, jog viskas, kas pasikeitė jos išvaizdoje buvo tai, ko ji norėjo.

Plaukų meistrė Eglė Jackūnaitė iš salono UFF, pamačiusi Ievą, kaipmat nusprendė, ką gali sukurti iš merginos plaukų. Ievai buvo paryškinta esama plaukų spalva bei smaragdine spalva nudažyti kirpčiukai. Jie atspindi naujausias plaukų tendencijas bei puikiai išryškina merginos akis bei veidą.

Ieva Voraitė
Ieva Voraitė
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Vizažo meistrė Milda Antanavičiūtė iš karto pasakė, kas tinka Ievai, o kas ne. Plona akių pravedimo linija, raudonos lūpos - tikras klasikinis makiažo modelis ir merginai jis tiko kuo puikiausiai.

Ieva Voraitė
Ieva Voraitė
Aistės Sendžikaitės nuotr.

„Drabužius rinkau pagal šių metų rudens mados tendencijas. Pončas su kutais, ilgas „boyfriend“ stiliaus švarkas, lakiniai bateliai ir raudona spalva, kuri rudenį neleis susilieti su pilka bei nuobodžia aplinka. Juodos kelnės su kantu bei juodi peršviečiami marškinukai. Tai drabužiai, kurie turėtų būti kiekvienos merginos spintoje“, - pasakojo pasikeitimų stilistė Giedrė Izabelė.

Ieva Voraitė
Ieva Voraitė
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Nori laimėti stiliaus pokyčius? Užpildyk apačioje esančią formą ir lauk savo laimės valandos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis