KONKURSAS BAIGĖSI. LAIMĖK IŠSKIRTINIO GROŽIO ŽIEDUS

Laimėtojos yra Greta Kozlova ir Patricija Skrudenytė. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Nori pasipuošti žaviu žiedeliu? Gal nori kažkam žiedą padovanoti? O gal jau planuoji ir savo vestuves? Laimėk du kuponus “OG rings” žiedams įsigyti!

“OG rings” – tai aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino vestuviniai žiedai iš volframo karbido. Šie žiedai niekada nesusibraižys, nepraras formos ar spalvos. Moso kietumo skalėje volframo karbidui skiriama net 8-9 balai (deimantui – 10). Pasirinkusios „OG rings“ žiedus, galėsite būti tikros, kad jie visada atrodys lygiai taip pat, kaip vestuvių dieną.

„OG rings“ pagrindinis prioritetas – kokybė. Šie žiedai yra pagaminti naudojant kokybiškas medžiagas ir naujausias gamybos technologijas. Mes siūlome naujausias mados tendencijas atitinkančius žiedus, o mūsų misija – padėti Jums atrasti volframo produktų išskirtinumą, tvirtumą ir grožį.

„OG rings“ žieduose nėra kobalto, kuris dažnai sukelia alergiją, todėl šie žiedai dar vadinami hipoalerginiškais.

„OG rings“ žiedai iš volframo:

nesibraižo
nekeičia formos
10 kartų tvirtesni už auksą
5 kartus tvirtesni už plieną
4 kartus tvirtesni už titaną
visada atrodys taip pat, kaip vestuvių dieną!

“OG rings” volframo karbido žiedų sudėtis yra ištirta nepriklausomoje ES laboratorijoje. Apsilankę mūsų salone galite apžiūrėti sertifikatus, kurie užtikrina mūsų parduodamų žiedų kokybę.

Daugiau info apie volframą rasi ČIA.

Laimėk du kuponus po 75 eurus! Dvi laimėtojos bus paskelbtos lapkričio 23 d.

Tau tereikia atsakyti į vieną klausimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis