Ryškūs skaitytojos Augustės pokyčiai (LAIMĖK!)

Šie pokyčiai jau dvelkė Kalėdine dvasia, todėl pokyčius laimėjusiai Augustei Urniežytei buvo sukurtas šventinis jaunatviškas, įvaizdis.

Vietą fotosesijai atlikti buvo pasirinktas žaismingiausias grožio salonas „ Uff“, kurio aplinka nuteikė šventiškai ir pakiliai.

Augustei makiažo meistrė Milda atliko akių makiažą - „strėlytes“ , nes merginos akių vokai buvo tinkami šiam makiažo tipui. „Uff“ salono meistrė Eglė išpildė merginos norą turėti švelniai pereinantį ombre plaukų dažymo stilių. Šiek tiek patamsinus Augustės plaukus išryškėjo nuostabios merginos akys ir veido kontūrai.

Augustė Urniežytė
Augustė Urniežytė
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Stilistė Giedrė Izabelė drabužius atrinko tokius, kurie laisvai dera vieni su kitais. Smailianosiai zomšiniai aulinukai - 2015 / 2016 metų mados topas , kuris dar išliks stiliaus viršūnėje ne vienerius metus, o ir vasarą tokius galima derinti prie hipiškų suknelių bei šortų.

Augustė Urniežytė
Augustė Urniežytė
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Pati Augustė teigė, jog tokie pokyčiai labai patiko, mat pokyčių atmosfera buvo tiesiog nuostabi. Mergina visuomet troško ombre šukuosenos stiliaus, todėl nauja šukuosena buvo patenkinta.

Augustė Urniežytė
Augustė Urniežytė
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Nori laimėti stiliaus pokyčius? Užpildyk apačioje esančią formą ir lauk savo laimės valandos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis