KONKURSAS BAIGĖSI. Laimėk kosmetikos naujienų rinkinį!

Konkursas baigėsi. Nugalėtojos: Milda Strimaitytė, Laima Damskytė, Elmyra Diliautaitė, Justina Stončiūtė ir Gintarė Krokovaitė. Apie prizo atsiėmimą nugalėtojoms pranešėme jų nurodytais el.pašto adresais.

Gali patikėti, kad iki meilės dienos liko mažiau nei mėnuo? Nesvarbu, švęsi šv. Valentino dieną ar ne, riboto leidimo širdutėmis puošto riboto leidimo kosmetikos rinkinio neatsisakytų nė viena. Dalyvauk konkurse ir laimėk essence kosmetikos naujienas!

Užpildyk apačioje esančią formą ir pažymėk, kokie grožio gyventojai slepiasi tavo rankinėje ar kuprinėje. Ką ten visuomet rasi? Lūpų blizgį? Birią pudrą? O gal negali be sauso šampūno? Pažymėk visus sau tinkančius variantus, nepamiršk įrašyti savo vardo, pavardės, miesto ir el.pašto adreso!

Net 5 laimėtojos džiaugsis riboto leidimo essence Valentino dienai skirtos kolekcijos „Who Cares?“ gaminiais. Rinkinius sudaro: dviejų spalvų dūminio makiažo šešėlių pieštukai, dūminio makiažo kreminis „kajal“ pieštukas, didelės klasikinės dirbtinės blakstienos, permatoma fiksuojanti pudra, dirbtiniai nagai „click & go“ ir veido ir kūno antspaudukas su begalybės ženklu.

Nugalėtojas skelbsime vasario 1 d. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis