Dėmesio! Laimėk modelių atranką ir keliauk į mados sostinę Milaną!

Kas sieja Kate Moss, Gisele Bündchen ir Adriana Lima? Jos visos laikomos super modeliais ir šios nepaprastai gražios merginos savo karjeras pradėjo gana anksti. Štai šešiolikmetė Gisele tiesiog vaikštinėjo prekybos centre ir valgė mėsainį, o keturiolikmetė Kate oro uoste laukė lėktuvo, tačiau tai nesutrukdė žvitrias akis turintiems modelių agentams pastebėti talentų. Bet kam ieškoti gražiausiųjų už jūrų marių, jei daugybė unikalių bruožų merginų gyvena čia pat, Lietuvoje? Gal tu esi viena iš jų? Jei taip, skaityk toliau!

Lietuvoje įkurta modelių agentūra „Vilnius Models Management“ taip pat nuolat ieško talentingų modelių, o vasarį skelbia išskirtinę atranką, kuri gali tave priartinti prie svajonės išsipildymo! Nori dirbti modeliu, atstovauti modelių agentūrą „Vilnius Models Management“ ir išmaišyti įvairiausius kraštus? Tiki, jog tavo unikali išvaizda gali užkariauti ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio mados atstovų širdis? Tavo ūgis ne žemesnis nei 170 cm?

Simona Puidokaitė
Simona Puidokaitė
Vilnius Models Management nuotrauka

Tuomet nieko nelauk ir dalyvauk atrankoje, kuri vyks PANELĖS portale net keturias savaites. Pildyk anketą ir pakeisk savo gyvenimą. Kiekvienos savaitės pabaigoje komisija išrinks 10 merginų iš kurių komisija rinks savaitės nugalėtoją, laimėsiančią „Goldwell“ ir „Vilnius Models Management“ prizus. Kiekvienos savaitės dešimt geriausiųjų rasi ČIA.

Santa Stručko
Santa Stručko
Vilnius Models Management nuotrauka

Po mėnesio komisijos nariai išrinks ir pačią geriausią, kuri atstovaus „Vilnius Models Management“ modelių agentūrą ir keliaus į mados sostinę – Milaną, kur jos lauks profesionali mados fotosesija bei susitikimai su geriausių agentūrų atstovais.

Vilnius models management
Vilnius models management

VISAS KONKURSO TAISYKLES RASI ČIA.


DALYVĖS ANKETA:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis