Konkursas baigtas. Laimėk PANELĖS knygų klubo knygas!

Laimėtojos: Karen Joy Fowler - „Mes visi nesame savame kailyje" laimėjo Sandra S., nes de la Fressange ir Sophie Gachet - PARYŽIETĖ. STILIAUS GIDAS laimėjo Aistė Baltrimavičiūtė, Jules Verne - 20 000 MYLIŲ PO VANDENIU laimėjo Jolanta Kaveika. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Atėjus pavasariui gerėja nuotaika, o kartu norisi pasipuošti. Tiesa, ne tik išore! Vidinį pasaulį puikiai tobulina knygų skaitymas - turbūt jau pasvajoji, kaip skaitysi mėgstamą knygą įsitaisiusi ant žolės... Jau įstojai į PANELĖS knygų klubą? Jei ne, dabar puiki proga tai padaryti ir laimėti vieną iš puikių knygų!

Knygų klubui vadovauja skaitymo maratonininkė aktorė Aistė Diržiūtė, kuri gerą knygą iš toli užuodžia, o savo geriausiais atradimais nuo šiol dalinsis ir su tavimi.

Ir kovo mėnesį PANELĖS žurnale Aistė dalinasi 3 knygų pasiūlymais, įrodančiais, kad knygos gali įdomiai supažindinti su dažnam pačiais neįdomiausiais dalykais. Aistės laišką skaitytojoms rasi naujausiame PANELĖS kovo numeryje!

O dabar apačioje atsakyk į lengvą klausimą ir laimėk vieną iš įdomių ir prikaustančių dėmesį knygų! Laimėtojos bus skelbiamos kovo 29 d.

Leidykla „Obuolys“ - Jules Verne 20 000 MYLIŲ PO VANDENIU

Gelmių žinovas profesorius Pjeras Aronaksas gauna netikėtą kvietimą į amerikiečių ekspediciją. Fregata „Abraomas Linkolnas“, persekiodama laivus skandinančią gelmių pabaisą, susiduria ne su gyvu padaru, o su neįtikimu žmogaus išradimu – fantastišku povandeniniu laivu, vadovaujamu paslaptingojo kapitono Nemo. Staiga baisus sprogimas palieka gyvus tik tris fregatos keleivius: profesorių su tarnu Konseliu ir ūmaus būdo kanadietį, žeberklininką Nedą Lendą. Jie tampa mirtį nešančio Nemo laivo kaliniais ir prieš savo valią leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį.

Šis klasikinis prancūzų rašytojo Jules’io Verne’o mokslinės fantastikos romanas, pasirodęs 1870 metais ir su šiurpą keliančiu tikslumu aprašęs dvidešimtojo amžiaus išradimus ir technologijas, tapo vartais, pro kuriuos žengė visos vėlesnės fantastų kartos. Knyga daug kartų ekranizuota ir išversta į pagrindines pasaulio kalbas.

Ines de la Fressange ir Sophie Gachet PARYŽIETĖ. STILIAUS GIDAS

Kokią stiliaus paslaptį žino tikra paryžietė?

Kodėl jos be ryškaus makiažo ir nuo drabužių lūžtančios spintos atrodo tokios dailios bei savimi pasitikinčios? Prancūzijos stiliaus ikona Ines de la Fressange dalijasi asmeniniais stiliaus ir grožio patarimais, sukauptais kelis dešimtmečius dirbant mados versle. Sužinosite, kas daro paryžietes tokias savitas ir stilingas, kas guli jų kosmetinėse, iš kokių septynių daiktų suformuoti visą garderobą, kas sudaro slaptąjį prancūzių patrauklumo ingredientą. Visa tai paprastai, smagiai, su autorės piešiniais, mėgstamiausių svetainių, drabužių, kosmetikos ir dekoro krautuvėlių adresais.

Leidykla „Vaga“ - Karen Joy Fowler „Mes visi nesame savame kailyje“

Vaikystėje Rozmari Kuk buvo tikra gražbylė. Dabar ji – užsisklendusi koledžo studentė, kuri nemėgsta kalbėti nei apie save, nei apie savo šeimą. Vaikystėje Rozmari turėjo seserį ir brolį. Dabar ji – vienturtė. Kas gi įvyko Kukų šeimoje, kad apie tai kalbėti taip sunku, jog pasakojimą tenka atsukti iki vidurio ir perpasakoti iš naujo? Leiskime kalbėti pačiai Rozmari: neįtikėtina jos šeimos istorija peršoks dešimtmečius, supažindins su šokiruojančiais psichologiniais tyrimais, privers juoktis ir verkti, o galiausiai sugrįš į pradžią. Du kartus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis