KONKURSAS BAIGTAS. Įstok į PANELĖS knygų klubą ir laimėk balandžio mėnesio knygas!

Laimėtojos: Aistis Mickevičius - KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos - Virginija Rudytė, Stiklo kalavijas. Antra „Raudonosios karalienės“ - Justina Rupšytė, Veronica Roth - Ketvertas. Divergentės trilogijos priešistorė ir nauji intriguojantys pasakojimai - Diana Cekanavičiūtė. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Ar jau spėjai užsiregistruoti ten, kur renkasi visos knygų mylėtojos? Tai knygų klubas, kuris kas mėnesį skelbia naujausių ir įdomiausių knygų trejetuką.

Balandžio mėnesį - knygos kiekvienos skoniui. Dievinančioms nuotykius, mylinčioms grožį ir neabejingoms fantastikai.

Knygų klubui kaip visuomet vadovauja skaitymo maratonininkė aktorė Aistė Diržiūtė, kuri gerą knygą iš toli užuodžia ir geriausiais atradimais dalinasi su skaitytojomis.

Balandžio mėnesio PANELĖS žurnale Aiste dalinasi 3 knygų pasiūlymais, įrodančiais, kad knygos gali įdomiai supažindinti su dažnam pačiais neįdomiausiais dalykais. Aistės laišką skaitytojoms rasi naujausiame PANELĖS balandžio numeryje!

O dabar perskaityk balandžio knygų pasiūlymus ir atsakiusi į lengvą klausimą laimėk vieną iš knygų!

Laimėtojas skelbsime balandžio 26 dieną.

Stiklo kalavijas. Antra „Raudonosios karalienės“ knyga

Jei aš kalavijas,

tai nukaltas iš stiklo.

Nes pradedu aižėti...

Viena, ką Mara Barou tikrai žino – ji yra kitokia.

Maros kraujas raudonas kaip prasčiokų, bet ji turi gebėjimų, būdingų kilmingiesiems sidabriniams: gali valdyti žaibą. Dėl to mergina tampa grėsmingu ginklu, jos gviešiasi karaliaus rūmai. Valdžios atstovai tvirtina, kad tokie kaip Mara nepasižymi jokiais gebėjimais, kad ji tėra apgavikė, bet pasprukusi nuo princo Maveno, niekingo išdaviko, mergina sužino pribloškiančią tiesą: ji ne vienintelė tokia.

Persekiojama kerštingojo Maveno, pasiskelbusio karaliumi, Mara ryžtasi surasti kitus pusiau raudonuosius, pusiau sidabrinius kovotojus ir įtraukti juos į maištą prieš engėjus. Jos pasirinktas kelias pavojingas, žengdama juo, mergina rizikuoja tapti tokia pačia pabaisa kaip tas, kurį ji siekia įveikti. Ar išvydusi, kiek gyvybių kainuoja maištas, Mara ims dvejoti ? O gal klasta ir apgaulė užgrūdins ją?

Jaudinantis, vaizdingas trileris, kuriame susiduria meilė ir revoliucija, į dvikovą stoja galia ir teisingumas. Iš karto sudominantis. Kupinas veiksmo. Toks, kad negali atsitraukti.

„USA Today"

Aistis Mickevičius - KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos

Intuityviai pasirinktas kvepalų aromatas – mūsų sielos veidrodis, atspindintis asmenybės unikalumą, nuotaiką, savitą skonį ir net visuomeninį statusą. Kvepalai yra neatsiejama įvaizdžio dalis, suteikianti papildomo žavesio ir pabrėžianti asmens individualumą. Be to, kvepalai geba pažadinti sentimentus ir tarsi laiko mašina mintimis nukelti į jums svarbias praeities akimirkas.

Nors kvepalai daugeliui yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, apie juos ir jų kūrėjus žinome labai mažai. Šią spragą siekia užpildyti ir pirmą lietuvišką knygą apie kvepalus - "Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos" - pristato parfumeris Aistis Mickevičius - pirmojo Lietuvoje registruoto nišinės parfumerijos prekės ženklo FUMparFUM įkūrėjas.
Pasinerkite į pačias įdomiausias, neretai su mada susijusias kvapų pasaulio istorijas, susipažinkite su legendiniais kvepalų kūrėjais, išmokite iš gausybės kvepalų asortimento atrasti savąjį aromatą ir sužinokite, kuo pasaulis kvepia šiandien ir pastaruosius šimtą metų!

Veronica Roth - Ketvertas. Divergentės trilogijos priešistorė ir nauji intriguojantys pasakojimai

Vienas pasirinkimas išlaisvina jį nuo praeities

Vienas pasirinkimas užtikrina naują rytojų

Vienas pasirinkimas atskleidžia slypinčius pavojus

Vienas pasirinkimas pakeičia jį visiems laikams

Vienas pasirinkimas jį išlaisvins

Nuolankiųjų vadovo sūnus (kaip po dvejų metų Beatričė Prior) perbėgo į Bebaimių luomą. Šis pasirinkimas išlaisvino šešiolikmetį Tobiją ir suteikė galimybę pradėti gyvenimą iš naujo. Jis jau nebesivadina tėvų duotu vardu. Ir jis nebesileis įveikiamas baimės.

Per iniciaciją Ketvertu pavadintas vaikinas pas Bebaimius pritampa. Bet tai tik pradžia, jis dar turi išsikovoti savo vietą. Ketverto sprendimai lemtingi, jie paveiks būsimų naujokų ateitį ir atskleis paslaptis, kurios gali kelti grėsmę jo paties ateičiai – ir visos luomų sistemos ateičiai. Dabar Ketvertas jau pasirengęs imtis veiksmų.

O pirmoji į tinklą nušokusi naujokė gali padėti vaikinui suprasti, kokį kelią rinktis.

Su ja Ketvertas vėl gali tapti Tobijumi...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis