KONKURSAS BAIGTAS. Atlik didįjį odos testą ir laimėk „SEBAMED“ odos priežiūros rinkinį

Laimėtojos yra: Vida Stambrauskienė, Vytenė Samoškaitė, Ieva Jurkštaitė, Leila Amirova, Aneta Bistrickaitė,
Viktorija Statkevič, Miglė Nemiraitė, Elvyra Trubickaja, Gerda Ramanauskaite, Austėja Martišiūtė. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Gražios odos paslaptis – tinkamas veido valymas. Ar tikrai žinai, koks valymo būdas ir priemonės labiausiai tinka tavo odai? Atlik testą ir sužinok, kas padės atsikratyti didžiausių odos problemų.

10 laimingųjų konkurso dalyvių laimės joms tinkamiausių „Sebamed“ veido priežiūros priemonių rinkinius!

Laimėtojos bus paskelbtos balandžio 26 d.

Asortimentą sudaro priemonės iš „Sebamed Clear Face“ linijos. „Sebamed Clear Face“ produktų linija padeda efektyviai, tačiau švelniai kovoti su akne. Dovanų rinkinį sudaro 3 produktai : SM CF antibakterinės valomosios putos 150 ml, SM CF tonikas 150 ml, SM CF maskuojamasis kremas spuogeliams 10 ml.

„Sebamed“ produkcija
„Sebamed“ produkcija
Organizatorių archyvas

Išsiaiškink, koks yra tavo odos tipas ir sužinojusi jį paskaityk, kokios veido odos priežiūros tau reikėtų!

TESTO ATSAKYMAI:

Tavo oda gana sausa. Gali būti, jog esi ją paveldėjusi, tačiau atmink, jog tokia oda būtina ypatingai pasirūpinti. Ir čia padės ne vien drėkinamieji kremai - turi veido odą drėkinti iš vidaus, gerti daug vandens, subalansuoti mitybą. Būtina naudoti kremus aliejaus ar riebalų pagrindu, taip pat vengti šiurkščių veido odos priežiūros produktų, rinktis atitinkamus šveitiklius ir prausiklius. Gali pasidaryti kaukes namuose - gamtoje yra apstu produktų,kurie padės sausai odai, ją sudrėkins.

Tavo oda ganėtinai riebi. Ją reikėtų nuolatos prižiūrėti - įsigyti šveitiklį su salicilio rūgštimi ir tinkamai ją šveisti pora kartų per savaitę. Taip pat kasdienai naudok giliai valantį toniką, prausimosi žele. Nenaudok riebių kremų, geriau keisk juos lengvomis emulsijomis. Pasidaryk naminių kaukių, tinka ir kaukė iš kavos tirščių, kuri giliai išvalo poras.

Tavo oda yra mišraus tipo. Ji nėra labai problematiška, tačiau tai nereiškia, kad neturi ja rūpintis. Įsigyk kasdienai naudojamų prausimosi žele ar putų, naudok ir drėkinamąjį kremą. Nepamiršk higienos - rankinuke nešiokis valomųjų veido servetėlių, jog prireikus galėtum veidą nuvalyti jomis. Drėkink odą iš vidaus - gerk daug vandens, valgyk daugiau daržovių, vaisių. Nepamiršk atlikti veido šveitimo - vieną kartą per savaitę šveisk odą švelniu šveitikliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis