Konkursas baigtas. Siųsk savo pavasarinių aprangos derinių nuotraukas ir laimėk puikių prizų!

Pagrindinį prizą Clarisonic veido valymo prietaisą, laimėjo Grinevičiūtė Greta. Karikatel apyrankes laimėjo - Kornelija Jomantaitė, Silvija Sakalauskaitė, Marija Juškevičiūtė. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai.

Pavasarį atgimsta ne tik jausmai, bet ir mada. Ryškiaspalviai paltukai, margos skaros ir madingiausi akiniai nuo saulės - į gatves suplūsta stilingieji, kurių pastebėti tiesiog neįmanoma. Ir tu esi viena jų?

Dalyvauk smagiame pavasarinių aprangos derinių konkurse! Įkelk savo nuotrauką, kurioje matyti tavo pasirinktas pavasariškas drabužių ansamblis. Ir turėsi galimybę save išvysti PANELĖS Facebook sienoje.

Siųsk savo stilingosios aprangos nuotraukas iki balandžio 25 d. ir balandžio 25 d. tavo nuotrauka gali būti patalpinta PANELĖS Facebooko paskyroje. Nuotrauka, surinkusi daugiausia like, taps nugalėtoja.

Trys kitos daugiausiai like surinkusios merginos turės galimybę laimėti KARIKARTEL apyrankes, kurios taps puikiu aksesuaru pavasariniam outfitui.

Pagrindinis prizas – veido valymo aparatas Clarisonic Mia2, kuris veido odą akimirksniu pagražins ir suteiks jai spindesio, atiteks daugiausiai like surinkusiai merginai.

Tad pirmyn puoštis ir fotografuotis! Fashionistų konkurso dalyvių nuotraukų ieškok PANELĖS feisbuko paskyroje balandžio 21 d.

SVARBU: dalyviai, keldami nuotraukas į konkurso formą, sutinka, kad jos būtų viešinamos Panele.lt feisbuko paskyroje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis