Atsakyk į testo klausimus, koks tavo odos tipas ir laimėk UNDRESS prizą už 200 eurų! Apdovanosime net tris laimėtojas!

Būk ne tik graži, bet ir stilinga. Atsakyk į testo klausimus, sužinok savo odos tipą ir kaip ja geriausia rūpintis bei laimėk pavydėtiną prizą!

Net trims laimingosioms burtų keliu padovanosime 200 eurų vertės kuponą. Už tokią sumą kiekviena laimingoji galės išsirinkti sau madingiausią suknelę iš fantastiškos UNDRESS kolekcijos!

Fotolia nuotr.

Jei surinkote daugiausiai „A“ atsakymų, jūsų oda yra riebi.

Riebi oda blizga, poros didelės. Dažnai kenti nuo spuogelių ne tik ant veido, bet ir ant nugaros, krūtinės. Naujausių tyrimų duomenimis, net 79-95 proc. paauglių kovoja su problemine oda. Todėl gali nesikrimsti – tu su akne kovoji ne viena. Jei nori išsivaduoti iš spuogų, neprausk jos muilu.

Ilgalaikis odos sausinimas ar agresyvus apsauginio sluoksnio naikinimas skatina riebalinių liaukų veiklą, tad įsisuki į amžiną ratą: kuo labiau odą sausini, tuo labiau ji riebaluojasi ir tuo daugiau spuogelių formuojasi.

Todėl siūlome išbandyti antibakterinį micelinį vandenį „ANTI! ACNE“ bei termoaktyvų veido šveitiklį „ANTI! ACNE Intense“, kurie pasirūpins riebia oda.

Jei surinkote daugiausiai „B“ atsakymų, jūsų oda yra sausa.

Linkusi sausėti oda šerpetoja, porų beveik nesimato. Nusiprausus jauti tempimą. Sausą ir jautrią odą būtina drėkinti. Soliariumai, kondicionuojamos patalpos ypač kenkia odai.

Labai svarbu apsaugoti odą nuo išsausėjimo, kurį dažnai sukelia šarminiai muilai ir tonikai, savyje turintys didelį alkoholio ar salicilo kiekį. Geriausia rinktis švelnesnius tonikus ir kremus, pavyzdžiui, „Under Twenty“ produkcijos, kurie drėkina ir nuramina odą.

Jei surinkote daugiausiai „C“ atsakymų, jūsų oda yra mišri.

Tokią odą sunku prižiūrėti, nes reikia rūpintis tiek sausa, tiek riebia oda - nosis, smakras ir kakta riebi, o skruostai gali net šerpetoti. Tai problematiškiausia oda. Sausas vietas būtina drėkinti, o riebias - valyti, kad neblizgėtų.

Jaunos odos priežiūrai nerekomenduojama naudoti kremų, kurie savyje turi ingredientų, galinčių užkimšti poras. Verčiau rinktis „Under Twenty“ kremus, kurie padėtų kontroliuoti riebalinių liaukų veiklą ir padėtų sumažinti odos spindesį. Pavienius spuogus pakanka prižiūrėti naudojant lokalinio veikimo taškinius gelius.

Jei surinkote daugiausiai „D“ atsakymų, jūsų oda yra normali.

Oda neblizga, yra elastinga, lygi, stangri. Tačiau net ir normaliai odai reikia drėkinimo. Saugokite savo odą nuo saulės poveikio, kelis kartu per mėnesį palepinkite drėkinančia kauke.

Panele.lt rekomenduoja „UNDER 20“ priemones, sukurtas jaunatviškai odai prižiūrėti. UNDER TWENTY tinka tiems, kas nori turėti puikią odą ir jausti užtikrintai kiekvienoje situacijoje. Šioje linijoje rasite visus produktus, reikalingus kasdieninei jaunatviškos odos priežiūrai: veido valiklius bei prausiklius, kremus bei taškinius gelius.

Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis