10 vietų, kurios įkaitins jūsų bučinius

Jei tradicinės vietos bučiuoti mylimą žmogų jau pabodo, yra daugybė kitų, kur galima įsimintai pabučiuoti savo simpatiją. Norint pasibučiuoti taip, kad vėliau būtų galima prisiminti išskirtinį bučinį, būtina nebijoti rizikos ir iššūkių.

Kompanijos „Coca-Cola“ užsakymu atliktoje apklausoje lietuviai atskleidė įsimintiniausias bučinių vietas. Tarp jų – parkai, telefono būdelės, muziejai, troleibusai, festivaliai, Eifelio bokštas ir net… apleistos kapinės! Regis, aštrių pojūčių troškimo lietuvaičiai tikrai nestokoja.

Todėl tu paskaityk, kaip dar galėtum paįvairinti savo bučinį su mylimu žmogumi. Gal pasiūlytos idėjos tau patiks ir ryšiesi išbandyti išvardintas vietas bučiniams! Beveik garantuota, jog tai gali būti įsimintiniausias tavo bučinys.

1. Ant atrakcionų. Įsivaizduok, kaip keista, bet kartu jaudinančiai gera būtų pasibučiuoti pakilus į patį aukščiausią Velnio rato tašką.
2. Po vandeniu. Jei vykstate kur nors atostogauti į šiltus kraštus, nepraleiskite progos pasibučiuoti po vandeniu. Tai padaryti galite nardydami arba tiesiog maudydamiesi jūroje. Toks bučinys suteiks nuostabų jausmą, o ir prisiminsi jį labai ilgai!
3. Ant riedlentės. Jei nesi abejinga ekstremaliam sportui (kaip ir tavo vaikinas), čiupkite riedlentę ir važinėdamiesi ja parke pakštelėkite vienas kitam į lūpas. Du pašėlę ekstremalai – ar būna žaviau?
4. Kine. Kinas gana tradicinė vieta romantiškiems pasimatymams, tačiau dažniausiai įsimylėjeliai tik laikosi rankomis. O kodėl gi jums nepasibučiavus? Žinoma, netrukdant kitų žmonių ir leidžiant jiems ramiai mėgautis rodomu filmu.
5. Traukinyje. Žvelgiant pro langą ir matant lekiančius miestų vaizdus nepamiršk pabučiuoti vaikino.
6. Koncerte. Įsivaizduok: vaikinas tave užkėlęs ant savo pečių per tavo mėgstamos grupės koncertą, o tu, grojant gražiausiai dainai, pasilenki jį pabučiuoti. Romantiškiau nebūna, kaip iš filmų!
7. Paplūdimyje. Vasara pats tinkamiausias metas perkelti meilę į pajūrį. Surenkite vakarinį pikniką prie jūros – pasigaminkite gardžių patiekalų, užsidekite žvakę ir romantiškai pavakarokite. Aišku, bučinys taip pat turi būti įtrauktas į vakaro planą: kaip gi be jo! Tokį romantišką bučinį atsiminsi visus metus...
8. Kalno viršūnėje. Jei mėgstate keliauti ir nesate abejingi kopimui į kalnus, tai užkopę į aukščiausią kalno viršūnę, ko gero, iš euforijos pasibučiuosite taip įsimintinai, jog bučinį atsiminsi ir senatvėje.
9. Viešoje bibliotekoje. Viešoji biblioteka tikrai nėra vieta, skirta bučiniams ir meilės žaidimams, tačiau jeigu būsite atsargūs ir jūsų niekas nepamatys – kodėl gi nepasibučiavus tarp knygų lentynų?
10. Ant vandens motociklo. Jei linkstate į ekstrymą, drauge su vaikinu išsinuomuokite vandens motociklą ir lėkdami juo nepamirškite pasibučiuoti. Tai jaudina ir yra pašėlusiai smagu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis