Naują dainą pristatanti Angelou: „Šiam kūriniui mane įkvėpė noras išlikti savimi“ (ĮVERTINK SINGLĄ)

Klaipėdietė Andželika Petrauskaitė, sceniniu vardu žinoma kaip Angelou, pajutusi meilę muzikai nuo pat ankstyvųjų vaikystės dienų, rimtesnę muzikinę veiklą pradėjo vos prieš keletą metų, išleidusi pirmąjį savo kūrinį “Lovetrack” kartu su New Jersey Reperiu Ess Vee.

R&B, Soul ir Hip-Hop stiliaus atlikėja šiuo metu ruošiasi išleisti savo debiutinį EP, kurio pirmasis singlas yra “GRIP”. Pasiteiravome Angelou keletos klausimų apie jos naująjį kūrinį ir išsiaiškinome kūrybinio proceso detales.

Papasakok daugiau apie naująjį singlą?

GRIP - tai pirmasis singlas iš pasirodančio EP ‘Vision A’, kuris bus sudarytas iš 4 kūrinių. Vienas iš jų, tai bendras kūrinys, kartu su Timbaland’o atrastu talentu Jr. Castro ir Xzibit’o sūnumi Tre Capital. Visas pasirodančio EP dainas papildys vaizdo klipai. Kiekvieno vaizdo klipo kūrybiniame procese dalyvavau ir pati. Kurdama dainas, girdėdama jų melodijas ar spalvas, pasąmoningai mintyse nupiešdavau vaizdo klipo idėją.

Andželika Petrauskaitė
Andželika Petrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Kas tave įkvėpė kuriant šią dainą?

Labiausiai šis kūrinys buvo inspiruotas emocijų susijusių su saviraiškos laive ir buvimu savimi. Nenorėjau savęs apriboti jokiomis “sienomis” ar stengtis save kažkaip pataisyti rašant šią dainą. Natūralu, tačiau dažnai tenka susidurti su situacijomis, kai nesu tikra, ar mano buvimas savimi bus suprastas aplinkinių teisingai.

Andželika Petrauskaitė
Andželika Petrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Manau, tai yra daugelio iš mūsų vidinė kova su savimi, bandant paleisti šį jausmą. Tačiau stengiuos išmokti tai priimti kuo natūraliau ir atsikratyti šių minčių, jog negaliu to kontroliuoti. Tikiu, kad nei vienas iš mūsų neprivalo niekam nieko įrodyti, o tiesiog elgtis kaip liepia intucija ar širdis.

Andželika Petrauskaitė
Andželika Petrauskaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Įvertink naują Angelou kūrinį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis