Lietuvė Gabriela Melrose prabilo apie patirtą pragarą: „Mane išdavė su geriausia drauge ir sumušė“ 

Saviugdos trenerė ir moterų koučerė Gabriela Melrose – gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jauna lietuvė drąsiai dalijasi skausminga savo gyvenimo istorija, pasakoja apie praeitus itin tragiškus santykius su narcizu, įveiktą anoreksiją bei patirtą smurtą. 

Išgyvenusi juodžiausius gyvenimo etapus Gabriela dabar visa galva yra panirusi į saviugdą bei moko moteris būti stipriomis.

 

Susižadėjo su graiku

 

Ji net išleido knygą pavadinimu „Kaip tapti stipria moterimi“ ir sako, kad tik žmogus, praėjęs pats sudėtingus gyvenimo etapus, gali padėti kitoms.

 

Prieš du mėnesius iš Londono į Vilnių atvykusi gyventi Gabriela sako, kad dabar yra laiminga – į Ąžuolo Misiukevičiaus tinklalaidę „Tik į priekį“ ją atlydėjo 15 metų vyresnis gyvenimo draugas Maiklas.

 

 Iš Graikijos kilęs vyras lepina savo mylimąją, o ant rankos jau puikuojasi sužadėtuvių žiedas. „Mes esame dabar labai laimingi. Daug laiko praleidžiame kartu, daug kalbamės, bendraujame – mums labai svarbus mus siejantis vidinis ryšys.“

 

Išdavė ir sumušė

 

Deja, bet to paties Gabriela negali pasakyti apie buvusius santykius, nes būta laiko, kai prieš ją vyras stipriai smurtavo, o sumušęs liepė pačiai nusipirkti vaistų.

 

„Jis buvo narcizas, o aš buvau aukos vaidmenyje. Jis išdavė mane su geriausia mano drauge, aš išsiaiškinau šitą įvykį ir kai jis nebeturėjo, ką atsakyti, primušė mane, kumščiu trenkė į šonkaulius.

 

Buvau tokia naivi – likau tame bute nakvoti, neišėjau niekur, o ryte atsikėlusi paprašiau, kad nupirktų vaistų nuo skausmo. Jo atsakymas buvo labai įžūlus – jis pasakė, kad turėčiau prasivaikščioti ir pati nusipirkti.

 

Dabar suprantu, kad tokie santykiai veda į niekur. Priimu tai kaip gyvenimo pamokas ir dabar visai kitaip galvoju“, – atvirai kalba G. Melrose. 


Apie įveiktą Gabrielos anoreksiją, jos kelią į žinomumą, gyvenimą tarp Londono ir Vilniaus bei nepamirštamą sužadėtuvių ceremoniją, kviečiame žiūrėti Youtube kanale „Gyvenimas šiaurėje“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis