Modelio karjerą išbandžiusi 84-erių metų senjorė Salomėja: „Neturiu laiko kada skųstis“

84-erių metų Salomėja Kemežienė – energijos ir gyvenimo polėkio nestokojanti senjorė, kuri kasdien nueina bent po 10 tūkst. žingsnių, per vieną vakarą numezga kojinių porą ir drąsiai neria į avantiūras, save išbandydama netikėtuose amplua. Taip jos gyvenime atsirado modelio patirtis, o pildydama ilgai saugotą svajonę, senjorė atsidūrė ant ledo, pirmą kartą išmokdama dailiojo čiuožimo paslapčių.


Kaip ir kiekvieną šeštadienį, „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus vėl žadins senjorų norus pildanti laida „Pirmi kartai. 60+“, kurioje dalinamasi ne tik senjorams aktualia šių dienų informacija, bet ir unikaliomis istorijomis, kurių herojai, laužydami mitus apie savo amžių, išpildo ilgai kauptas svajones ir pasiryžta išbandyti dalykus pirmą kartą savo gyvenime.


Šios savaitės laidos herojė – 84-erių metų Salomėja Kemežienė, kuri laidos kūrybinę komandą pasitiko savo namuose Kaune. Išgyvenusi vyro netektį, užauginusi vaikus, šiandien moteris teigia, jog jos dienos – kaip niekad užimtos ir amžius netrukdo jai nei filmuotis reklamose, nei dirbti modeliu. Senjorė kasdien nueina bent po 10 tūkst. žingsnių, o grįžusi iš lauko, atsiduoda mezgimo aistrai, šiltomis kojinėmis apdovanodama ne tik anūkus, bet ir jų paneles.


„Aš daugiausiai draugauju su jaunimu, mano vaikų draugai yra ir mano draugai, nes su pagyvenusiais nėra ką veikti. Kartais sutinku net už save jaunesnius senjorus, kurie eina, sustoja, kalbasi, o aš jeigu einu, tai man reikia eiti mikliai, žingsnius daryti. Aš neturiu kada skųstis ir bėdavotis, jog man kažką skauda“, – jaunatviškumo paslaptimi laidoje dalinsis herojė.


Salomėja nuo vaikystės mėgo fotografuotis, tačiau pirmą kartą priešais fotoaparatų objektyvus atsidūrė prieš kelerius metus. Taip prasidėjo jos modelio karjera.


„Pirmojoje fotosesijoje reklamavau dantų protezus. Baimės nebuvo, apšviesta visa ir gerai. O paskui jau išbandžiau save ir modelio profesijoje, reklamavau drabužius bei ne vieną kartą žengiau podiumu“, – apie išbandytas senjorams netradicines veiklas pasakos Salomėja.


Paklausta apie turimas svajones ir pirmus kartus, laidos herojė prasitars visuomet norėjusi išmokti su pačiūžomis čiuožti ledu, o praėjus Lietuvoje vykusiam Europos dailiojo čiuožimo čempionatui, šis jos noras dar labiau sustiprėjo, todėl Salomėja, kartu su laidos vedėja Laura Balčiūte, atvyks į Kauno ledo rūmus, kur jų lauks trenerė Rūta Sudakovienė.


„Norėjau įgyvendinti šią savo svajonę, bet tuo pačiu ir bijojau. Juk niekada gyvenime nečiuožiau ant pačiūžų ir net nemokėjau. Visgi, nesitikėjau, kad bus taip gerai. Pasirodo, svarbiausia taisyklė, čiuožti, lyg ant galvos būtų uždėta karūna, kuri negali nukristi“, – savais įspūdžiais dalinsis Salomėja.


Laida „Pirmi kartai. 60+“ – puikus įrodymas, kad troškimui mėgautis gyvenimu amžiaus ribos nėra. Vedėjos Lauros Balčiūtės kalbinami senjorai, jų pirmi kartai bei aktualiausios naujienos – šeštadienį, 17 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.“


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis