5 filmai su tavo mylimiausiais visų laikų gražuoliukais (VIDEO)

Ieškai smagaus filmo savaitgaliui ne tik smagiam laiko praleidimui, bet ir paspoksojimui į tobulus vaikinus? Peržvelk šį sąrašą - tikrai rasi filmą, kuris tave sudomins.

Channing Tatum - Meilės priesaika

„Meilės priesaika“ (angl. „The Vow“) Pagal Nicholaso Sparkso romaną sukurta meilės istorija įtrauks į pasakojimą apie iš naujo atrandamą meilę. Kai po automobilio avarijos Peidžė patenka į komą, prabudusi ji supranta, kad nieko neatsimena ir šalia jos sėdintis vyras jai yra visiškai nepažįstamas. Tai supratęs jos vyras Leo turi iš naujo išsikovoti savo mylimos moters širdį. Nors N. Sparkso romanai dažnai būna skystoki, tai yra viena iš tų retesnių jo knygų ekranizacijų, kuri sugeba ir suvirpinti širdį, ir jausti iš naujo atrandamos meilės suteikiamą džiaugsmą. Pagrindinį vaidmenį filme atliekantis Channingas Tatumas šįkart bendradarbiauja su Rachel McAdams, kuriai tenka atmintį praradusios žmonos vaidmuo. Kartu su pagrindine pora filme dar pasirodo Samas Neillas, Jessica Lange ir kiti aktoriai.

Ryanas Goslingas - Užrašų knygutė

Filmas, išgarsinęs merginų numylėtinį Ryaną Goslingą. Du jaunuoliai įsimyli, tačiau jų meilei trukdo kliūtys: turtingi merginos tėvai nenori, kad ji draugautų su vaikinu iš paprastos šeimos, todėl nusprendžia ją iš miestelio išsivežti kitur, o Nojaus siųstus laiškus slepia. Tačiau tikros meilės neįmanoma užmiršti, todėl po kelerių metų jų keliai vėl susikerta...

Zacas Efronas - Laimingasis

„The Lucky One“ Zaco Efrono įkūnytas kareivis tarnaudamas Irake karo lauke randa nuotrauką. Joje pavaizduota jauna moteris, o kitoje nuotraukos pusėje u-rašyta „Būk saugus“. Jam bežiūrint į nuotrauką, už jo nugaros įvyksta sprogimas. Kareivis supranta: jei jis nebūtų radęs šios nuotraukos, jis jau būtų nebegyvas, todėl jis nusprendžia paslaptingąją moterį surasti ir jai atsidėkoti. Tačiau nuvykęs į jos namus vaikinas nesugeba paaiškinti, kodėl atvyko, ir apsimeta, kad atsiliepė į jos skelbimą, kuriame moteris nori pasisamdyti šunų dresuotoją. Neilgai trukus kareivis susidraugauja su jos sūnumi ir pradeda puoselėti paslaptingajai moteriai ypatingus jaumus.

Leonardo Dicaprio - Volstryto vilkas

Aktorius filme įkūnija dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą, kuris garsėjo kone magišku talentu prasimanyti milžiniškas sumas pinigų ir žaibiškai bei labai neįtikėtinai jas iššvaistyti. Merginos, vakarėliai, išgertuvės už kelis milijonus dolerių - jaunasis turtuolis mėgavosi savo gyvenimu. Tačiau vieną dieną nešvariais jo sandėriais susidomi vyriausybės organizacijos ir „Volstryto vilkui“ tenka atsisveikinti su savo turtais... Skubėk pažiūrėti šią juostą kino teatre!

Shane West - Įsimintinas kelias

„A Walk To Remember“ Jamie – mokyklos keistuolė, iš kurios šaiposi populiarios merginos. Landonas – „blogiukas“ su kuriuo draugauti norėtų visos. Ir štai vieną dieną jis netikėtai paprašo tylenės Jamie padėti jam ruošiant namų darbus, nes jo mokslo rezultatai toli gražu nedžiugina. Tiesa, kaip vėliau paaiškėja, su viena sąlyga: Jamie negali niekam sakyti, kad jis su ja bendrauja. Principinga mergina tokiam pažeminimui nepasiduoda ir ilgainiui Landonas ją įsimyli. Tačiau jaunuolių meilės laukia didžiulis išbandymas... Filmo anonsą rasi čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis