5 neįprastos dovanos, kurios tikrai patiks tavo vaikinui

Vis dar karšligiškai ieškai savo mylimiausiam orginalios dovanos? Gali būti, jog ieškai visai ne ten, kur reikia. Štai kelios orginalios idėjos!

Priešpiečių dėžutė

Puikus pasirinkimas bet kuriam vaikinui, ypač dirbančiam ne patalpoje ar visą dieną vairuojančiam transporto priemonę. Parink priešpiečių dežutę su linksma aplikacija arba dar originaliau - išgraviruok arba lipdukais užklijuok vaikino vardą. Ar ne žavinga?

Skutimosi peiliukų rinkinys

Dauguma vyrų skutasi ganėtinai dažnai, o tai reiškia, kad ne ką rečiau jiems tenka keisti ir skutimosi peiliukus. Jei nori palengvinti savo vaikinui gyvenimą, nupirk didžiulį skutimosi peiliukų rinkinį - taip jam neteks kulniuoti į parduotuvę įsigyti šių reikmenų dar ilgą laiką.

Nuotolinio valdymo pultelio atradėjas

Tokia dovana tiks, jei tavo vaikinas, kaip ir dauguma vaikinų (tiesą pasakius absoliučiai visi) nuolat pameta nuotolinio valdymo pultelį. Internete paieškojusi tikrai gali atrasti prietaisų, kurie fiksuoja nuotolinio valdymo pultelio koordinates, todėl vaikinui neteks valandą laiko ieškoti po lova nukritusio nuotolinio pultelio.

„Išmaniosios“ pirštinės

Šis aksesuaras tiesiog nepakeičiamas šaltuoju metų laiku, tačiau jei vaikinui padovanosi šias ypatingas pirštines, jis be didesnių sunkumų galės naudotis savo išmaniojo liečiamu ekranu. Tokių pirštinių ypatybė - nereikia jų nusiimti, norint paskambinti ar parašyti žinutę išmaniuoju telefonu. Puikiai tiks su technologijomis nesiskiriančiam vaikinui!

Kostiuminė pižama

Jei tavo mylimasis itin rūpinasi savo apranga, kostiuminė pižama jam – tobula dovana. Kostiumą primenanti pižama neleis jam skirtis su mylimu darbu net ir naktį. Pižamos - gana praktiška ir kiek banali dovana, tad kodėl į ją nepažvelgus linksmu kampu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis