6 akivaizdūs įrodymai, jog jis tave myli

Meilei dažniausiai nereikia žodžių - taip teigia daugelis romantikų. Todėl jei regi, jog vaikinas elgiasi būtent taip, kaip šiuose šešiuose punktuose, nereikia laukti ir stebuklingojo žodelio MYLIU.

1. Jis nori įsilieti į tavo gyvenimą


Jis nori susipažinti su tavo šeima ir visais tavo draugais, ir labai nori jiems patikti. Jis stengiasi juos pažinti ir padaryti jiems gerą įspūdį.


2. Jis tikrai tave mato


Jis tavyje pastebi tokius dalykus, kurių nemato kiti (galbūt net tu pati jų nematai). Jis pastebi, kaip tu bendrauji su kitais, kaip žmonės jaučiasi šalia tavęs, kaip tu mąstai, kaip tu tvarkaisi su savo emocijomis, kaip tu save išreiški.


3. Tavo laimė jam tokia pat svarbi kaip jo paties


Tavo laimė jam gali būti net svarbesnė! Kai žmogų iš tiesų myli, jautiesi laimingas tik tada, kai tas žmogus laimingas.


4. Jis ilgisi tavęs, kai būnate atskirai


Vyras paprastai įsimyli moterį, kai ji toli, o ne kai ji šalia. Vyras gali užlieti tave meile, kol esi šalia, nes malonu būti su kažkuo, kam gali rodyti šiltus jausmus, bet koks jis būna, kai tavęs nėra šalia?


5. Jis visada būna šalia, kai tau jo reikia, net jei jam pačiam tai nelabai patogu


Mylėti lengva, kai viskas gražu ir vyksta sklandžiai, bet kas nutinka, kai iškyla nenumatytų kliūčių arba kai tau reikia jo šalia? Kaip jis reaguoja į problemas, kai jam reikia būti šalia tavęs net kai jis pats norėtų veikti kažką kitą?


6. Jis tave išklauso


Vaikinas, kuris trokšta ne vien fizinio, bet ir dvasinio kontakto - tai tas vaikinas, kurį turėtum laikyti arčiau savęs. Išklausymas, sugebėjimas suprasti ir suvokti, ko trokšti - tai derėtų labiausiai vertinti, kalbant apie santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis