7 patarimai, kaip gerai išsimiegoti tvyrant karščiams

Gilus ir saldus miegas - neatsiejama produktyvios dienos nuotaikos dalis. Tačiau ką daryti jei kankina nemiga, atsirandanti dėl karščių? Pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie padės saldžiai išsimiegoti tvyrant karščiams.

1. Neuždaryki miegamojo durų


Turi atidaryti langą ir miegamojo duris, kad oras galėtų cirkuliuoti. Jei gali, atidaryki kitą langą už savo miegamojo (galbūt vonioje ar koridoriuje), kad paskatintum skersvėjį. Būtinai atidaryk miegamojo duris, kad jos neužtrenktų. Taip pat gali sustabdyti miegamojo perkaitimą dienos metu, užsklęsdama užuolaidas ir žaliuzes, kad dienos metu nebūtų šviesos.


 2. Pokyčiai yra taip pat gerai, kaip ir poilsis


Jei naktį tampi nerami, pabandyk susirasti naują padėtį. Tai suteikia daugiau šansų rasti vėsesnę vietą, kuri dar nėra sušilusi dėl kūno šilumos, ir tai gali reikšti, kad galėsi tinkamiau pasinaudoti vėsaus oro srautu.


3. Išbandyk vėsinančias priemones


Nori šiek tiek papildomos pagalbos? Išbandyk miego techniką. „Cool Gel Pillow Pad“, kainuojantis 19,99 svarų, tiesiog triumfuoja. Jį sudaro vėsinančios gelio dalys, kurios, palindusios po pagalve, padeda vėsinti galvą. Jei perkaitimas yra problema, kuri vargina ištisus metus, miego prekės ženklas „Eve“ sukūrė čiužinį, užpildytą grafitu, kad atitrauktų šilumą nuo jūsų kūno ir reguliuotų kūno temperatūrą.


4. Išbandyk šlapio rankšluosčio triuką


Jei tau trūksta oro kondicionieriaus, pabandyki sušlapinti seną rankšluostį ir padėti jį priešais atvirą langą arba net prieš ventiliatorių, jei tokį turi. Tai reiškia, kad bet koks tekantis oras sugers vėsią drėgmę ir padės cirkuliuoti po kambarį.


5. Įsitikinkite, kad paklodės praleidžia orą


Poliesteris sulaiko šilumą ir yra atsparus vandeniui, o tai reiškia, kad jei prakaituosi, jis liks prispaustas prie tavo odos ir taps drėgnas. Vietoj to rinkis vėjuotus, kvėpuojančius audinius, tokius kaip medvilnė ar linas. „Ikea“ turi didžiulį 100 % medvilnės paklodžių pasirinkimą, o „H&M“ turi keletą gražių lininių antklodžių užvalkalų. Vasaros malonumas, kurio tikrai nusipelnei.


6. Atsišaldyk


Prieš eidama į lovą, pabandyki nusiplauti kojas ir palaikyti riešus po šaltu vandeniu. Arba pasimaudyti šaltu ar drungnu dušu. Jei viskas tampa ypač lipnu, pabandyki atšaldyti pagalvės užvalkalą šaldiklyje prieš miegą.


7. Išbandyki ventiliatorių ir ledą


Prieš ledo stiklinę pastatykite ventiliatorių, kad oras būtų pučiamas per ventiliatoriaus viršų – taip patalpą atvėsinsi, kai ledas pradės tirpti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis