Ar iPhone 13 turi trūkumų?

 Visi, kurie yra tikri Apple įrenginių gerbėjai, nekantriai laukia naujų prekių išleidimo.

Tai galiojo ir parduodant naujas prekes – iPhone 13. 2021 metais Apple išleido naują iPhone 13 išmaniųjų telefonų seriją. iPhone 13 maloniai nustebino vartotojus įvairiomis atminties galimybėmis – 128, 256 ir 512 GB. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į šiuolaikinį procesorių A15 Bionic. Nepaisant to, kad nuo pirmosios iPhone 13 pristatymo dienos praėjo nemažai laiko, pirkėjai vis dar svarsto, pirkti iPhone 13 ar ne? 


IPhone 13 kūrėjai atkreipia dėmesį į naujovei aktualių savybių sąrašą, o būtent iPhone 13 yra aprūpintas talpia baterija – skambučio ir SMS žinutėmis režimu iPhone 13 gali veikti neįkraunant iki 2 dienų. Patobulinta nuotraukų ir vaizdo įrašų fotografavimo kokybė – iPhone 13 už tai atsakinga moderni kamera su papildomu režimų ir funkcijų rinkiniu. iPhone 13 maksimalus ekrano ryškumas – OLED ekranas leidžia lengvai peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus net esant ryškiai dienos šviesai. Ar iPhone 13 turi trūkumų?
Ar iPhone 13 turi trūkumų?
Organizatorių archyvasJei vis dar naudojate senesnį Apple išmanųjį telefoną, atnaujinę į iPhone 13 pastebėsite daugybę privalumų. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai turi aukštą apsaugos lygį. iPhone 13 nėra išimtis, jis turi IP68 reitingą. Taigi iPhone 13 gali būti panardintas po vandeniu iki 6 m gylio, nors ne ilgiau kaip 30 minučių. Be to, iPhone 13 yra atsparus purslams ir dulkėms. Kad iPhone 13 naudotojai galėtų filmuoti vaizdo įrašus su nedideliu lauko gyliu, iPhone 13 kūrėjai prie programėlės pridėjo naują „Kino efekto“ režimą. Plataus kampo kameros pagalba atliekamas optinis vaizdo stabilizavimas su tolesniu matricos poslinkiu. Tai leidžia sukurti aukštos kokybės vaizdo įrašą, atsižvelgiant į kontrastą, aiškumą ir skirtingų spalvų sprendimų atkūrimą. Papildoma iPhone 13 naudotojų premija yra galimybė fotografuoti įrašant 4K vaizdo įrašą. 


Jei esate laimingas ankstesnės kartos Apple išmaniojo telefono savininkas, tuomet pirkti iPhone 13 neprivaloma – šie modeliai beveik identiški. Žinoma, iPhone 13 atnaujinamas naujomis funkcijomis, tačiau reikšmingomis jas galima vadinti tik „Pro“ versijose. Pavyzdžiui, yra trys kameros ir padidinta atmintis iki 1 TB. Tačiau ankstesnių versijų naudotojams perėjimas prie iPhone 13 gerokai skirsis į gerąją pusę!

Užsakymo nr.: PT_75213

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis