5 populiariausi Joninių burtai: kaip per šią šventę prisišaukti laimę ir meilę?

Trumpiausia metų naktis, Joninės, visais laikais buvo siejama su burtais, magija ir stebuklais. Šiandien Joninės jau tapo nacionaline švente, kurią tiesiog kuo triukšmingiau atšvęsti, o ne burtais užsiiminėti.

VABALŲ PROGNOZĖ


Merginos, kurios norėjo sužinoti, kokio vyro tikėtis, vidurnaktį eidavo į lauką ir iškasdavo gabalą velėnos. Jį apvertusios eidavo gulti, o vos nubudę ryte lėkdavo apžiūrinėti, koks bus pirmasis iš velėnos išlindęs vabalas. Jeigu jis pilkas - vyras bus neturtingas. Margas vabalas reiškė, kad tapsi karininko arba valdininko žmona, o žalias - tekėsi už ūkininko.


GĖLIŲ VAINIKAI


Senovės Lietuvoje nekaltos mergelės Joninių naktį eidavo pinti gėlių vainikų. Buvo tikima, kad kuo spalvingesnį ir didesnį vainiką nusipinsi, tuo daugiau šansų, kad jau šįmet sutiksi tą, kuris bus vertas tavo širdies. Tai pat nupynusi vainiką suskaičiuok jame esančius gėlių žiedus. Jeigu žiedų skaičius - porinis, tavęs laukia maloni pažintis, jei ne - princo ant balto žirgo teks palūkėti.GĖLIŲ VAINIKAI
GĖLIŲ VAINIKAI
Shutterstock nuotr.SAPNŲ PRANAŠYSTĖS


Ryte stenkis kuo ankščiau pabusti. Lėk į lauką ir nusiplauk veidą rasa. Labai svarbu - iki atliksi šią procedūrą, privalai netarti nė žodžio! Nusipraususi bėk atgal į lovą ir pasistenk užmigti. Ankščiau buvo tikima, kad nusiprausus rasa susapnuosi savo būsimą vyrą.


ŠOKINĖJIMAS PER LAUŽĄ


Senovės lietuviai buvo tikri ekstremalai: šokinėdavo per laužus ir dar šiai apeigai poros ieškodavo. Buvo tikima, kad jei sugebėsi įkalbėti sau patikusį asmenį šokti susikibus rankomis per laužą, su juo tapsite tvirta pora. Todėl jei dalyvausi vakarėlyje, kuriame rusens mažas lauželis, ieškok vaikino, kuris išdrįs šokti drauge. Tiesa, šiais laikais šokti nebūtina. Ugnis - dalykas pavojingas, užteks pamatyti vaikino ryžtą.ŠOKINĖJIMAS PER LAUŽĄ
ŠOKINĖJIMAS PER LAUŽĄ
Shutterstock nuotr.UPĖS BURTAI


Tikriausiai geriausiai žinomas burtas - vainikų plukdymas upe. Su draugėmis prisipinkit vainikų ir leiskit juos plaukti upe. Būtinai kiekviena savo vainiką pažymėkite skiriamuoju ženklu, kad žinotumėt, kurios vainikas plaukia upe. Jeigu tavo vainikas plaukdamas susilies su kitu, reiškia, kad jau greitai rasi gyvenimo meilę. O jeigu kompanijoje bus ir vaikinų, tai tas, su kurio vainiku taviškis susilies upėje, ir taps tavo meile!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis