10 laukiamiausių vasaros kino juostų

Kiekvienam kino žiūrovui ypač įdomu laukti naujų filmų pasirodymo. O kokie filmai pasirodys kino ekranuose šią vasarą?

Geriausias ginklas (angl. Top Gun: Maverick)


Tom Cruise grįžta ir vaidina karinio jūrų laivyno pilotą Pete Mitchell šiame 9-ojo dešimtmečio kino hito „Top Gun“ tęsinyje, o Val Kilmer grįžta kaip jo vienkartinis varžovas Iceman. Jennifer Connelly ir John Hamm taip pat vaidina šiame tęsinyje, kuriame Maverickas buvo pakviestas apmokyti „Top Gun“ absolventus specializuotai misijai.


Šviesmetis (Lightyear)


Protingas, geraširdis ir visada randantis išeitį astronautas Bazas Šviesmetis pagaliau ruošiasi pirmąkart pakilti į kosmoso platybes ir sugrąžinti visus namo. Tačiau jam kelią pastoja iš už milijono šviesmečių atkeliavę pikto linkintys robotai.


Elvis (Elvis)


Elvis Preslis daugelio žmonių sąmonėje iki šiol yra žodžio „muzika“ sinonimas. Rokenrolo karaliumi tituluotas atlikėjas yra viena didžiausių XX a. populiariosios kultūros žvaigždžių – legenda, pakeitusi muzikos istoriją.


Juodas telefonas ( Black Phone)


Siaubo filmų namai „Blumhouse“ ir filmų „Emilės Rouz egzorcizmas“, „Grėsmingas“ bei „Daktaras Streindžas“ režisierius pristato šiurpą keliančią ir įtampą iki pačios pabaigos išlaikančią siaubo dramą „Juodas telefonas“.


Toras. Meilė ir griaustinis (Thor: Love and Thunder)


Tačiau superdidvyrio išėjimą į pensiją sustabdo galaktikos žudikas – dievų skerdikas Gorras (akt. Christian Bale). Kovoje Toras pasitelkia į pagalbą Asgardo valdovę Valkiriją (akt. Tessa Thompson), artimiausią bičiulį Korgą (akt. Taika Waititi) ir buvusią merginą.


Ne ( Nope)


Nuo tada, kai pasirodė paslaptingas pirmasis režisieriaus Jordan Peele būsimo siaubo filmo „Ne“ (angl. „Nope“) plakatas, kino gerbėjai kupini nekantrumo diskutavo, ką šį kartą jiems ruošia siaubo trilerių „Pradink“ (angl. „Get Out“) bei „Mes“ (angl. „Us“) kūrėjas.


Ten, kur gieda vėžiai ( Where the Crawdads Sing)


Kaja Klark (aktorė Daisy Edgar-Jones) savo gimtojo miestelio Šiaurės Karolinoje gyventojams visuomet kėlė prieštaringus jausmus, iš kurių stipriausi – nepasitikėjimas, įtarumas ir panieka. Mergaitė gimė šalia miestelio tyvuliuojančiose pelkėse, kur buvo įsikūrusi jos šeima.


Žvėris (Beast)


Neseniai tapęs našliu daktaras Neitas Danielsas (akt. Idris Elba) grįžta į Pietų Afriką, kur pirmąkart sutiko savo žmoną, ilgai planuotos kelionės su dukterimis į nuostabaus grožio gamtos rezervatą, kuriam vadovauja senas šeimos draugas ir laukinės gamtos biologas Martinas (akt.


Vyrai (Men)


Siekdama atsigauti po patirto sukrėtimo, jauna našlė Harper (akt. Jessie Buckley) išvyksta į atokų Anglijos miestelį. Netekties skausmą netrukus ima keisti nauji potyriai ir baimės – miestelį supančiuose miškuose tūno kažkas, imantis persekioti ją...Juros periodo pasaulis: Dominion (angl. Jurassic World: Dominion)


Šioje trečiojoje filmų sagos dalyje aktoriai Bryce Dallasas Howard ir Chris Pratt grįžta kaip Claire Dearing ir Owenas Grady. Prie aktorių kolektyvo taip pat prisijungs naujokai DeWanda Wise ir Mamoudou Athie. Na, o pats fillmas pasakoja apie dinozaurus, kurie atsidūrė realiame šiuolaikiniame pasaulyje. Režisierius: Colin Trevorrow. Išleidimo data: kino teatruose birželio 10 d.

Režisierius Davidas Cronenbergas grįžta prie savo kūno siaubo šaknų su savo pirmuoju nauju filmu per beveik dešimtmetį. Futuristinis ir mazochistinis filmas seka žmogų (jį vaidina Cronenbergo mėgstamiausias Viggo Mortensenas), kuris organų paėmimą paverčia performanso menu. Dėl to jis yra įdomus pavyzdys tyrėjui iš Nacionalinio organų registro (Kristen Stewart) ir pakraščio grupei, kuri nori panaudoti savo šlovę kitam žmonijos etapui skatinti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis