10 laukiamiausių 2022 m. vasaros serialų

Vasarą - daugiau laiko sau ir pramogoms. Būtent todėl vasaros sezonu norisi daugiau skaityti, būti gamtoje ir taip pat žiūrėti mėgstamus serialus. O kokie serialai 2022 m. vasarą bus patys laukiamiausi?

„Stranger Things“ ketvirtasis sezonas


Po beveik trejų metų laukimo „Stranger Things“ pagaliau grįžta į „Netflix“, o šį kartą Hokinse slypi naujas blogis. Paauglių ir vaikų, kovojančių su pabaisomis, komanda, atsiduria Indianoje ir Kalifornijoje ir kovoja su baisiais paranormaliais grasinimais. Neabejotinai baugiausiame serialo sezone serijos bus padalintos į dvi dalis.


Pirmoji serialo dalis transliuoti „Netflix“ pradedama gegužės 27 d., o antroji – liepos 1 d.
„The Boys“ trečiasis sezonas


Serialas „The Boys“ beveik neabejotinai yra unikaliausias vasaros serialų pasiūlymas. Smurtas, peržengiantis ribas ir ciniškumas - šis serialas pasakoja apie korumpuotų herojų grupę ir prieš juos nukreiptas normas. Seriale labai daug veiksmo bei įtemptų siužeto vingių.


„Prime Video“ šis serialas pradedamas transliuoti birželio 3 d.„Irma Vep“


Aktorė Alicia Vikander seriale vaidina Mirą, amerikiečių kino žvaigždę, kuri Paryžiuje filmuojasi prancūzų nebyliojo filmo „Les Vampires“ perdirbinyje. Laikui bėgant, riba tarp Miros ir jos personažo Irmos Vep (vampyrės anagrama) pradeda nykti, kaip ir riba tarp fantastikos ir tikrovės.


Serialas bus išleistas per HBO birželio 6 d.„Ms. Marvel“ 


Kamala Khan yra, regis, vidutinė, paprasta mergina. Ir vis dėlto ji turi supergalių. Labai lauktoje naujoje „Marvel“ serijoje viena mylimiausių komiksų personažų pagaliau debiutuoja ekrane.


„Disney+“ kanale serialas pasirodys birželio 8 d.


„Peaky Blinders“ XI sezonas


Praėjus beveik devyneriems metams (!!) nuo pirmosios BBC dramos serijos pasirodymo, „Peaky Blinders“ grįžta su šeštuoju ir paskutiniuoju sezonu. Thomas Shelby gangsterių grupė užkariavo žiūrovų širdis, o tai reiškia, kad paskutinis szenas tikrai bus reikšmingas.


„Netflix“ serialas bus išleistas birželio 10 d.
„Queer as Folk“


Šiame seriale vaidina Kim Cattrall, Juliette Lewis ir kiti aktoriai. Tiek britų, tiek amerikiečių serialai, kuriais remiantis sukurtas šis serialas, yra mylimi tarp atsidavusių gerbėjų, o tai reiškia, kad ši versija turės išsiskirti, atiduodama pagarbą originalams. Su tokiais talentais kaip Cattrall, Lewis ir naujomis žvaigždėmis, tokiomis kaip Ryan O'Connell, tikimės, kad šis serialas išlaikys tinkamą pusiausvyrą.


Serialas bus išleistas „Peacock“ birželio 9 d.
„The Summer I Turned Pretty“


Romantikai, pamėgę trilogiją „Visiems berniukams“, turėtų laukti kitos Jenny Han knygos ekranizacijos. Sreialas seka Belly (Lola Tung) gyvenimo istorija kuri per didelių gyvenimo pokyčių sezoną patenka į meilės trikampį tarp dviejų brolių, dviejų jos ilgamečių draugų. Ši storija taip pat yra daugialypė; taip pat atskleidžia Belly mamos santykius su dukra ir ilgalaikį moterų draugystės poveikį.


Serialas „Prime Video“ bus išleistas birželio 17 d.
„Only Murders in the Building“ II sezonas


Po to, kai nusikaltimų išaiškinimas per podcast'ą tapo mėgstama nacionaline pramoga, „Only Murders in the Building“ serialo populiarumas pradėjo augti. „Hulu“ drama, kurioje vaidina aktoriai Steve Martin, Martin Short ir Selena Gomez yra tikras kupinas detektyvinių siužeto vingių serialas.


Serialas „Hulu“ platformoje pasirodys birželio 28 d.„House of the Dragon“


Remiantis „Game of Thrones“ autoriaus George'o R. R. Martino knyga „Ugnis ir kraujas“, šis serialas gilinasi į Targaryeno namų ir ugnimi besisvaidančių žvėrių karaliavimą.


HBO serialas bus išleistas rugpjūčio 21 d.

„Never Have I Ever“ II sezonas


Šis mielas ir jaukus serialas baigia savo paskutinį sezoną šią vasarą ir nekantraujame pamatyti, kokių nuotykių jis bus mums paruošęs.


„Netflix“ serialas pasirodys rugpjūčio 12 d.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis