Pasižvalgyk, kokiuose namuose gyvena į Lietuvą atvyksianti koncertuoti Dua Lipa

Garsi popmuzikos atlikėja, į Lietuvą birželio mėnesį koncertuoti atvyksianti Dua Lipa namuose ilgai neužsibūna. Dua nuolat keliauja, todėl dažnai jos namus atstoja viešbučių kambariai ir apartamentai.

Vis dėlto ji turi savo nuosavą nekilnojamąjį turtą - 6,75 mln. svarų sterlingų kainuojantis namas Londone. Šiame name ji turi savo įrašų studiją, kurioje gali kurti muziką ir tobulinti garsą patogiai savoje aplinkoje. Kuomet tik grįžta iš turų, Dua Lipa atsipalaiduoja savuose namuose su dideliu kiemu ir taip pat keliauja į įrašų studiją, kurioje įrašinėja naujas dainas.


Žvaigždė socialinėje medijoje pasidalijo keliomis nuotraukomis iš savo nuosavų namų, pademonstruodama tokias namo ypatybes kaip plytų sienos, stoglangiai, marmuriniai stalviršiai, jaukūs kampeliai ir didžiulis, prižiūrėtas sodas. Pasidairykime!


Svetainė


Dua Lipa namų svetainė įrengta Viduržemio jūros stiliumi. Joje gausu įvairių dekoro elementų - paveikslų, kilimų, smulkių interjero detalių. Viena iš svetainės sienų dekoruota natūraliomis plytomis, suteikiančiomis svetainės interjerui urbanistinio dvelksmo.
Virtuvė


Dua Lipa virtuvė - moderni, su pilškšvu, natūralaus marmuro stalviršiu. Matyti, jog Dua Lipa mėgsta interjero detales - įvairius lipdukus, augalus, vazas, virtuvinius įrankius ir taip toliau. Tiesa, kiek dažnai Dua Lipa čia šeimininkauja, gali pati spręsti.
Miegamasis


O štai ir baltai dekoruotas Dua Lipa miegamasis, kuris alsuoja jaukumu. Baltos spalvos miegamojoje zonoje ramina, suteikia harmonijos pojūtį.Vonia


Dua Lipa namų vonia - modernaus dizaino, su stiklinėmis bei metalinėmis detalėmis. Matyti, jog kai yra namuose, Dua Lipa mėgsta pasimėgauti vonios malonumais. Regėti, jog Dua Lipa vonia gali būti su masažinėmis funkcijomis.


View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sodas


Erdvus sodas - viena mėgstamiausių Dua Lipa vietų, kai ši yra namuose. Sode ji ne tik deginasi, o ir rengia įvairias fotosesijas. Dua Lipa sodas - itin išpuoselėtas. Tiesa, jį prižiūri ne pati Dua Lipa, o patyrę sodinininkai.
View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis