Prieskoniai, pakeliantys nuotaiką

Prėskas valgis, tik ligoniui tinka. Lygiai kaip ir nuotaika. Tad kaip gi tai pagerinti? Prieskonių pagalba!

Ciberžolė


Ciberžolė – efektyviausias egzistuojantis augalinis maisto papildas. Daugybė mokslinių tyrimų įrodo ciberžolės naudą organizmui.


Tai antioksidantas, turintis prieuždegiminių savybių. Stimuliuoja seratonino, hormono, atsakingo už gerą nuotaiką, gamybą.


Cinamonas


Cinamonas atrastas ir pradėtas naudoti dar prieš 4000 tūkstančius metų, Egipte. Tuo metu šis prieskonis buvo labai vertinamas ir laikomas netgi vertingesniu už auksą. Šis prieskonis jau tūkstančius metų labiausiai vertinamas dėl teigiamų savybių sveikatai.


Net ir cinamono kvapas stimuliuoja smegenų veiklą! Įberk žiupsnelį į rytinę kavą ar arbatą ir diena prasidės kur kas lengviau.


Gvazdikai


Gvazdikėlis - stipriausiai kvepiantis iš visų pasaulio prieskonių. Gvazdikėlis kaip prieskonis - tai išdžiovinti neišsiskleidę visžalio gvazdikmedžio žiedpumpuriai. 


Tai labai universalus ir kvapnus prieskonis, kuris natūraliai padeda kovoti su stresu. Atpalaiduoja kūną ir stimuliuoja protą.


Muskatas


Tinka ne tik desertams! Muskate esantis magnis padeda lengviau užmigti ir veikia kaip lengva, natūrali priemonė kovoje su liūdesiu ir slogučiu. Įsiberk į karštą pieną prieš miegą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis