5 filmai su Margot Robbie, kuriuos verta pamatyti

Aktorė Margot Robbie – viena sparčiausiai populiarėjančių šiandienos aktorių ir populiarumą ji užsitarnavo ne skandalais, o talentu ir darbu.

Šią savaitę kviečiame pažiūrėti filmus, kuriuose nusifilmavo ši jauna, bet ne vienam apdovanojimui nominuota aktorė.


„Aš esu Tonia“


Drama „Aš esu Tonia“ pasakoja dramatišką žymios moters gyvenimo istorija. Amerikietė Tonia Harding (aktorė Margot Robbie) tiesiog gimė būti žvaigžde. Būdama maža, ji buvo pastatyta ant ledo. Nuo pat mažumės dienas leidusi šaltose ledo arenose, ji užaugo pripratusi prie dėmesio ir apdovanojimų troškimo. Šį norą itin skatino ir merginos mama, kuri buvo itin reikli moteris. Tonia užaugo itin konkurencija ir mėgstantis varžytis. Vis dėlto Tonios sėkmę sudrumstė ne pačios geriausios reputacijos vaikinas, kuris supurtė jos asmeninį gyvenimą. Talentingos sportininkės sėkmės istorija netikėtai tapo tikru detektyvu.

„Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“


Į ekranus sugrįžo žavioji Harlė Kvin! Po išsiskyrimo su Džokeriu Harlė trumpam buvo pametusi gyvenimo prasmę, tamsūs debesys netrunka prasisklaidyti, kai Harlė sutinka jauną merginą Kasandrą. Į Kasandros rankas patekęs ypatingas deimantas pavertė ją gyvu taikiniu. Šio brangakmenio ieško Romanas Sionis – vienas grėsmingiausių Gotamo nusikaltėlių, dar žinomas slapyvardžiu Juodoji Kaukė ir be gailesčio susidorojantis su visais, stojančiais jam skersai kelio. Kartu su dar trim Plėšriosiomis Paukštėmis – Medžiotoja, Juodąja Kanarėle ir Renė Montoja – Harlė imasi globoti Kasandrą ir stoja prieš Romano smogikų armiją. Linksmybės prasideda!

„Skandalas“


Šis filmas paremtas tikrai įvykiais. 2016-ųjų liepos 6 dieną buvusi ilgametė didžiausios Jungtinių Valstijų konservatyvių pažiūrų televizijos „Fox News“ laidų vedėja Gretchen Carlson (jos vaidmenį atlieka Nicole Kidman) padavė į teismą televizijos vadovą Roger‘į Ailes‘ą (aktorius John‘as Lithgow) ir apkaltino jį seksualiniu išnaudojimu. Netrukus nederamą televizijos vadovo elgesį liudijančių moterų pareiškimų ėmė daugėti. Liepos 19 d. Viena populiariausių to meto Amerikos televizijos veidų Megyn Kelly (ją vaidina Charlize Theron) pareiškė, jog karjeros pradžioje iš R. Ailes‘o patyrė „nepageidautiną seksualinio pobūdžio dėmesį, užuominas ir spaudimą“.

„Volstryto vilkas“


Tikrais faktais paremtas filmas „Volstryto vilkas“ pasakoja apie Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą (akt. Leonardas DiCaprio). Šis vyras pagarsėjo ne tik gebėjimu uždirbti didžiules sumas biržoje, bet ir ne menkesniais gabumais jas iššvaistyti. Vakarėliai, narkotikai ir moterys – pinigų leidimo būdai nesvetimi filmo herojui, tačiau jis žinojo ir labiau pakvaišusių grynųjų deginimo metodų: kad ir surengti tikriausią šokėjų paradą biure sėkmingo sandėrio proga, išgertuves už kelis milijonus dolerių. Vis dėlto gretai Džordano gyvenimą aptemdo juodi debesys. Nelegaliais Džordano sandėriais pradeda domėtis vyriausybinės organizacijos.

„Vieną karta Holivude“


Filmas sukasi aplink buvusios žvaigždės Riko Daltono (jį vaidina Leonardo DiCaprio) gyvenimą. Jis kažkada mėgavosi televizijos serialų žvaigždės šlove, tačiau panašu, kad svaigalais nulaistyta jo karjera pamažu ima leistis. Priešingai nei Rikas, skaudžiai išgyvenantis nuopuolį, jo dubleris Klifas Butas (akt. Brad‘as Pitt‘as) mėgaujasi gyvenimu ir nieko pernelyg neima į galvą. Netgi vis pasigirstančių gandų, kad neva nužudė paslaptingai pradingusią savo žmoną ir išsisuko nuo bausmės. Tuo metu Riko kaimynystėje kartu su savo vyru, režisieriumi Romanu Polanskiu apsigyvena kylanti kino žvaigždė Šeron Teit (akt. Margot Robbie), savo pažįstamų rate turinti ir kovinių filmų žvaigždę Brusą Li, mokantį merginą rytietiškų kovos menų paslapčių.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis