Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“: išskirtinis stiliaus ir technologijų derinys

Belaidės ausinės šiuo metu išgyvena tikrą populiarumo bumą. Tokių ausinių modelių yra daug ir įvairių, tačiau iš plačiosios masės išsiskirti sugeba tik nedaugelis ausinių gamintojų. Vienos iš tų, kurių unikalumu galima neabejoti – tai naujosios „Huawei FreeBuds Lipstick“ ausinės, pasižyminčios madingu dizainu, išskirtine garso kokybe ir išmaniosiomis funkcijomis.

Ausines naudojame beveik kiekvieną dieną eidami į darbą arba sportuodami, todėl kokybiškos ausinės yra vienas iš modernaus žmogaus atributų. Ir nors „Huawei“ nuo pat pirmųjų „FreeBuds“ modelių išsiskyrė aukšta garso kokybe, tačiau naujosios „Lipstick“ ausinės į naują lygį pakelia ir dar vieną aspektą – į akis krentantį stilių.


Dalinamės 3 aspektais, kurių reikėtų tikėtis iš naujos kartos belaidžių ausinių bei išskiriame, kaip naujosios „Huawei FreeBuds Lipstick“ juos išpildo: 


1. Dizainas


Pirmosios lūpų dažų formos ausinės išsiskiria savo neįprastu dizainu, prie kurių kūrimo prisidėjo ir grupė dizainerių tarptautiniame estetikos tyrimų centre, esančiame Paryžiuje. Bendradarbiavimo rezultatas – „Huawei FreeBuds Lipstick“, kurios suderina tiek novatorišką idėją, tiek ir prabangų stilių.Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
„Huawei“ nuotr.Ausinės į save dėmesį pirmiausiai atkreipia dėl unikalaus dėklo, pagaminto iš nerūdijančio plieno. Jis yra ne tik tvirtas ar atsparus nusidėvėjimui, bet ir primena puikiai atpažįstamą lūpdažio dizainą.


Pačios ausinės kartu su dėklu yra trijų išskirtinių ir prabangių spalvų derinys: juodos, raudonos ir aukso spalvos. Dėklo viduje galima rasti itin lengvas raudonos spalvos ausines, kurios išsiskiria patogumu, grakščiomis linijomis ir nugludintomis formomis.


2. Garso kokybė


Ausinių gamintojai nuolat derina elegantišką dizainą ir pažangiausią aukštos kokybės garsą. Ne išimtis ir belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“, kuriose naudojama klasikinė dinaminio garsiakalbio struktūra bei didesnio masto membrana, palaikanti 40 kHz dažnių diapazoną. Išmanūs sprendimai lemia, kad garsas vienodai gerai perteikia tiek aukštus ir vidutinius, tiek ir žemus dažnius.


Be to, naujos kartos ausinės pasižymi ir ypatingu dėmesiu vartotojų patogumui. Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“ remiasi adaptyvaus prisitaikymo prie ausų (AEM) technologija, optimizuojančia garso kokybę pagal unikalią kiekvieno vartotojo ausų formą.


3. Išmanūs sprendimai


Modernūs technologijų prietaisai, įskaitant ir belaides ausines, turi ne vieną svarbią ir naudingą funkciją, palengvinančią mūsų kasdienybę.


Pavyzdžiui, išmaniosios ausinės palaiko belaides bendrinimo technologijas, kurios leidžia susieti ir išnaudoti daugybę išmaniųjų įrenginių galimybių. Naudojant „Bluetooth“ ryšį, „Huawei FreeBuds Lipstick“ galima prijungti prie „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų, tad ausinėmis galės naudotis įvairių įrenginių turėtojai. Be to, naudotojai gali prijungti ausines prie net dviejų išmaniųjų įrenginių vienu metu. Tad žiūrėdami mėgstamą serialą savo planšetėje lengvai galėsite atsiliepti į skambutį telefonu.Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
„Huawei“ nuotr.Be patogių sąsajų „Huawei“ ausinės gali pasiūlyti ir kitas išmaniąsias funkcijas – pavyzdžiui, aukštos kokybės garso įrašų darymą. Ausinės palaiko net 48 kHz garso įrašymo spartą ir labai aiškiai užfiksuoja kiekvieną garsą, o tai – ypač svarbu tiems, kas mėgsta dalintis savo akimirkomis socialiniuose tinkluose arba kuriantiems savo internetinį tinklaraštį.


Gyvenant šiandieniniu tempu nepaprastai svarbu ir ilgai veikianti belaidžių ausinių baterija. Todėl pilnai įkrautos „Huawei FreeBuds Lipstick“ ausinės su dėklu, išjungus triukšmo slopinimo funkciją, leidžia klausytis muzikos net 22 valandas (pilnai įkrautos ausinės be dėklo veikia 4 valandas). Dėl tokio ilgalaikio baterijos veikimo vartotojai gali nesijaudindami mėgautis kokybiška muzika nepriklausomai nuo vietos ar laiko.
Užsakymo nr.: PT_71236

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis