Kas skatina pirkti lietuvius iš trečiųjų šalių?

Žemos trečiųjų šalių pardavėjų internetu parduodamų produktų kainos per populiarius pardavimo portalus yra patrauklus pasiūlymas Europos pirkėjams.

Nepaisant nusistovėjusios klaidingos nuomonės apie žemą visų trečiųjų šalių prekių kokybę, tiek planšetės, tiek telefonai yra labai paklausūs mūsų rinkoje. Žinomų drabužių prekių ženklų kopijų kartais negalima atskirti nuo originalių, tokią aukštą kokybę šiandien siūlo trečiųjų šalių gamintojai. Tas pats pasakytina ir apie namų apyvokos prekes, žaislus, automobilių ir motociklų atsargines dalis ir kitus įvairius daiktus, kuriuos lietuviai perka ir siunčiasi į Lietuvą. Patenkinama kokybė, prieinama kaina ir pigus siuntimas yra pagrindiniai atsakymai į klausimą, kodėl pelninga pirkti ir siųstis prekes.


Siuntų siuntimas ypač suaktyvėjo ir išpopuliarėjo, atsiradus kurjerių tarnyboms. Tai paskatino lietuvaičius dar daugiau pirkti prekių iš užsienio. Kurjerių tarnybos yra organizacijos, kurių veikla siekiama maksimalaus klientų komforto, todėl visi jų darbuotojai stengiasi pasiekti maksimalią darbo kokybę. Štai kodėl tais atvejais, kai reikia išsiųsti siuntinį adresatui arba gauti internetu užsakytą prekę, pasirinkimas tarp pašto ir kurjerių paslaugų vis dažniau priklauso nuo pastarosios galimybių.


Yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl kurjerių paslaugos šiandien yra populiaresnės nei paštas ar kitos siuntų ir dokumentų pristatymo galimybės.


  • Greitis. Tai yra vienas iš pagrindinių kurjerių paslaugų pranašumų, palyginti su pristatymu paštu. Jei paštas, korespondenciją ir siuntinius pristato per kelias dienas, tai kurjerių pagalba adresatas siuntą gaus per 1-2 dienas nuo jos perdavimo kurjerių tarnybos darbuotojui dienos.


  • Sauga. Per kurjerius siunčiamos siuntos adresatą pasiekia saugios ir nesugadintos, tai skatina lietuvius drąsiau užsisakinėti prekes iš trečiųjų šalių internetinių parduotuvių.


  • Darbas visą parą. Daugelis kurjerių pristatymo paslaugų dirba visą parą, todėl

ir siuntų pristatymo greitis yra efektyvus.


  • Patikimumas. Internetinės parduotuvės, naudodamos kurjerių paslaugas

garantuoja, kad, prekės klientus pasieks saugios ir nepažeistos.


Kurjerių paslaugos šiandien tapo gana populiarios, o tai siejama su aukšta kokybe ir patikimumu.


Siuntų siuntimas neregistruotu paštu tinkamas, kai siunčiama siunta nėra ypač vertinga. Jei jūsų užsakytas daiktas vertingas, yra galimybė, siųstis siuntą registruotu būdu. Nuo šalies siuntėjos priklauso, kiek laiko keliauja registruota siunta. Už registruotą siuntą sumokėsite daugiau, bet ir prekės pasieks jus greičiau. Didžiausias privalumas tas, kad visą kelionės laiką, galite stebėti siuntos buvimo vietą. Sekti siuntinio kelią jums patogiu būdu ir gauti svarbiausią informaciją apie savo siuntą:


  • dabartinę vietą ir visas ankstesnes paketo būsenas;


  • planuojama pristatymo datą;


  • informaciją apie apmokėjimą ir siuntos gavimo sąlygas.


Užsiregistravus platformoje, paslauga pradeda automatiškai sekti siuntinį pagal takelio kodą. Stebėjimas atliekamas 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą.


Galimybė negaištant laiko pigiai apsipirkti, pigiai atsisiųsti, skatina lietuvaičius naudotis kurjerių teikiamomis paslaugomis ir pasiūlymais.Užsakymo nr.: PT_69944

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis