Vestuvės namuose ar senelių sodyboje: kodėl gi ne?

Karantinas pakeitė ne vienos poros šventės planus, tačiau nėra padėties be išeitis.

Nors šiai dienai ribojimai dėl vestuvių yra kiek laisvesni nei per pirmąjį karantiną, vis dėlto, dalis porų renkasi tuoktis mažose šventėse, kad nerizikuotų dėl vestuvių atšaukimo ar perkėlimo. Todėl... Renkasi vestuves namuose ar senelių sodybose!


Magija su artimaisiais


Niekada nebūna blogo laiko švęsti meilę, todėl nėra padėties be išeities. Jei nutiktų taip, kad ir vėl vestuvių šventimas būtų smarkiai apribotas, rinkitės sau mielą vietą šventinei vakarienei – nuosavus namus, tėvų, senelių sodybą, kaimą. Vestuvių planuotojai pripažįsta, kad tokios vestuvės – jaukiausios. Tuomet šventėje dalyvauja tik patys artimiausi asmenys, kurie tikrai sukuria magišką atmosferą. 


Ką reikia žinoti apie vestuves savoje aplinkoje?


Visų pirma, priklauso kokio įspūdžio tikitės. Jei norite itin mažų, kuklių vestuvių – planuotojos Jums tikrai nereikia. Su visais darbais ir rūpestėliais susitvarkysite patys. Svarbiausia – vestuvių žiedai ir judviejų meilė. Na, o jei norite didesnio dekoro ir pakviesti bent 20 svečių, šventės dekoruotoja – pravers. Tokiu atveju, Jums nereikės sukti galvos dėl detalių, gėlių, staltiesių, lempučių ir kt. Jei turite itin didelę sodybą ir ketinate kviesti daugiau nei 45 žmones – samdykite planuotoją, koordinatorę. Jos padės susitvarkyti su vestuviniais darbais, o Jūs galėsite ramiai laukti gražiosios šventės. 


Jei ketinate šventę daryti savo nuosavuose namuose, pirmasis darbas – pakviesti planuotoją ir dekoratorę į namus ir aprodyti vietą, kurioje rinksis, švęs svečiai. Taip, jos galės susipažinti su erdve ir po truputį dėlioti dekorą, detales savo mintyse ar ant popieriaus. 


Dekoratorės tikina, kad nors ir mažoje erdvėje, grupelėje, tačiau sėdėti prie gražiai sudekoruoto stalo, papuošto gyvomis gėlėmis, kur kas smagiau ir maloniau. Jų teigimu, vis daugiau lietuvių ieško būdų, kaip ne tik didžiąsias šventes, bet ir gimtadienius ar vestuvių metines paversti maža, estetiška puota. 

Užsakymo nr.: PT_69942

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis