Kaip šiandien atrodo buvusi jaunimo numylėtinė, „Vidurinės mokyklos miuziklo“ žvaigždė Vanessa Hudgens?

Nuo visame pasaulyje išgarsėjusio filmo „Vidurinės mokyklos miuziklo“ sukūrimo pradžios praėjo daugiau nei trylika metų. Natūralu, jog per tuos metus filme vaidinusių aktorių gyvenime įvyko daug pokyčių.

Ryškiausia filmų serijos žvaigždė, aktorė Vanessa Hudgens visuomet spindėjo elegancija ir rafinuotumu. Be to, mergina visuomet labai mėgo puoštis. Vis dėlto regis, jog praėjus tiek metų aukštakulnius 32 m. aktorė keičia į sporto batelius.


Paparaciai dažniausiai Vanessą užfiksuoja ne su trumpomis suknelėmis ir ištaigingais bateliais, o su patogiais kombinezonais ar sportiniais kostiumėliais. Iš tiesų, atsigandusi ankstyvos šlovės dėl vaidmens „Vidurinės mokyklos miuzikle“ Vanessa šiandien mieliau mėgaujasi ramybe nei gerbėjų dėmesiu.


Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida PressVanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida Press


Kur kas dažniau Vanessą galima matyti ne ekranuose, o už jų - mergina dažnai prodiusuoja įvairias kino juostas ir dalinasi savo patirtimi su jaunesniais aktoriais. Profesiniame gyvenime ji iki šiol išlieka veikli, vis dėlto apie savo asmeninį gyvenimą Vanessa nelinkusi skelbtis. Ją gana retai pamatysime viešumoje kartu su draugu, sportininku Cole Tuckeriu, nors artimųjų teigimu, jie - puiki ir tvirta pora.


Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida Press


Štai taip, metai bėga, o prašmatnius drabužius ir makiažą keičia sportinė apranga bei natūralumas. Gal ir nieko pokyčiai, tiesa?


Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis