5 žvaigždės, neįtikėtinai panašios viena į kitą

Šiuo metu žvaigždžių pasaulyje populiaru ieškoti įžymybių dvynių tarp paprastų žmonių. Tačiau nustebsi, kiek daug yra it du vandens lašai panašių žmonių ir tarp pačių įžymybių!

Iš tiesų, žiūrint į kai kurias žvaigždes kyla klausimas: negi jos iš tiesų yra iš tų pačių šeimų? Tie patys bruožai, tos pačios šypsenos, net žvilgsnis tas pats! Įvertink įžymybių panašumą ir tu.


Katy Perry ir Zooey Deschanel. Jei žiūrint filmą „500 dienų vasaros“ tave apėmė deja – vu jausmas, tai visai nestebina. Juk ten vaidino talentinga aktoriukė Zooey Deschanel, kuri kaip du vandens lašai yra panaši į scenos žvaigždę Katy Perry. Šių merginų panašumas jau seniai stebina gerbėjus – kai kurie net juokauja, jog jei vieną dieną šios žvaigždutės apsikeistų vietomis, vargu, ar kas nors tai pastebėtų. Zooey įvaizdis yra tikros retro damos įsikūnijimas, nes ji mėgsta ilgas gėlėtas sukneles ir galvos aksesuarus, o štai Katy stiliuką vienu sakiniu sunku ir nusakyti. Scenos princesė niekada nesivadovauja vieno stiliaus taisykle, todėl nuolatos stebina gerbėjus savo skirtingais įvaizdžiais.


Katy Perry ir Zooey Deschanel
Katy Perry ir Zooey Deschanel
Vida Press


Victoria Justice ir Nina Dobrev. Jei šios aktorės specialiai nesistengia rengtis ir puoštis panašiai, tuomet stebina šių dviejų gražuolių stiliuko ir, be abejo, veido bruožų, panašumas. Tie patys ilgi, banguoti plaukai, tobula šypsena ir linksmas žvilgsnis. Tiesa, daugelis teigia, jog tokių bruožų kaip Victoria ir Nina merginų yra nemažai, nes jų veido bruožai yra standartiniai. Merginų panašumą pastebintys gerbėjai pokštauja, jog balsingoji Victoria puikiai galėtų pakeisti Nina seriale „Vampyrų dienoraščiai“, kuriame Nina atlieka žaviosios Elenos vaidmenį. Žinoma, scenoje, kurioje Elena turėtų dainuoti! Kol laukiamas toks debiutas, Victoria ir Nina, prasilenkiančios įvairiose renginiuose, ko gero, tik nusišypso viena kitai – juk toks stulbinantis panašumas suartina!


Victoria Justice ir Nina Dobrev
Victoria Justice ir Nina Dobrev
Vida Press


Sarah Hyland ir Mila Kunis. Sarah Hyland, gerbėjams puikiai pažįstama iš garsaus serialo „Moderni šeima“, yra tarsi veidrodinis gražuolės Milos Kunis atspindys. Visai gali būti, jog Sarah kažkada užims Milos vietą geidžiamiausių aktorių sąraše (o gal jau užėmė?), nes yra talentinga ir šarminga jaunoji aktorė. Beje, pati Sarah prisipažino, jog dažnai yra painiojama su Mila, bet tai jai nekelia pykčio. Sarah papasakojo situaciją, kai susitiko su Mila viename renginyje ir jos trumpam šnektelėjo. Pasirodo, Mila kartais apsimeta Sarah, nes nori nors trumpam pabūti 8 metais jaunesne! Sarah savo ruožtu pajuokavo, jog tuomet ir ji kartais leis sau pabūti garsiąja Mila.


Sarah Hyland and Mila Kunis
Sarah Hyland and Mila Kunis
Vida Press


Daneas Cook ir Skylar Astin. Šie du aktoriai it du broliukai, nors yra visai iš skirtingų šeimų. Tiesa, vienas iš jų – Daneas Cookas gerokai vyresnis. Atsimenate šį šėlmį iš filmo „Sėkmės, Čakai!“? Sunku pamiršti tokį entuziazmu trykštantį aktorių. Kažkada Daneas ir Skylaras suorganizavo specialų susitikimą, kuriame pažvelgė vienas kitam akis į akį. Iš tiesų, panašumas buvo stulbinamas! Beje, dainorėlis Skylaras iš susitikimo su Daneasu išėjo susiėmęs už pilvo iš juoko – juk Daneas yra tikras komedijos žanro genijus, galintis prajuokinti net rimčiausią žmogų.


Dane Cook ir Skylar Astin
Dane Cook ir Skylar Astin
Vida Press


Rachel Bilson ir Selena Gomez. JAV aktorę Rachel Bilson galima laikyti tikra garsiosios Selenos vyresniąja seserimi. Lygiai toks pat skvarbus, tamsus žvilgsnis, saulės nubučiuota oda ir putlios lūpos. Nors kai kurie kritikai teigia, jog šios dvi žvaigždutės visai nepanašios, pačios žvaigždės sako ką kita. Viename interviu Rachel prisipažino, jog dažnai žiniasklaidoje linksniuojamą Seleną netyčia palaiko savimi. „Nusiperku žurnalą, vartau jį ir staiga aptinku savo nuotrauką. Lyg ir nesifotografavau tam žurnalui... O pasirodo, ten Selena!”, - pasakoja Rachel. Kaip bebūtų, toks panašumas gal ir yra privalumas – juk kiek dėl Selenos iš proto einančių gerbėjų norėtų būti lygiai tokios pačios, kaip ji?


Selena Gomez ir Rachel Bilson
Selena Gomez ir Rachel Bilson
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis