6 svarbūs žingsniai atnaujinant namus

Vasara – neabejotinai geriausias metas bet kokiems namų atnaujinimo darbams. Sumažėjęs dienos ir naktis temperatūrų skirtumas leidžia imtis visų darbų – nuo naujų langų montavimo iki kilimų skalbimo ar net visiško interjero stiliaus keitimo. Tiesa, neretai susiruošus pokyčiams namuose iškyla klausimas – o nuo ko gi pradėti? 6 namų atnaujinimo žingsniai leis lengviau orientuotis ir nepasimesti tarp nuolat kylančių naujų norų ir užmojų.

Pakeiskite langų dekorą


Jei jau kuris laikas galvojate apie naujas užuolaidas ar jų alternatyvas – dabar yra pats tinkamiausias laikas imtis šių pokyčių. Varginančią ilgų užuolaidų priežiūrą tikrai palengvins trumpesnis, iš šiuolaikiškos medžiagos pasiūtas modelis, kurį prižiūrėti bus kur kas paprasčiau, be to, tokios užuolaidos kainuos gerokai mažiau. Tiesa, apsvarstykite ir galimus užuolaidų pakaitalus – pasirinkę roletus, žaliuzes ar romanetes sutaupysite dar daugiau laiko. Be to, kai kurie tokių uždangalų variantai, pavyzdžiui, roletai „diena-naktis“ atstos tiek dienines, tiek naktines užuolaidas, tad toks pasirinkimas sumažins ir būsto atnaujinimui skirtas išlaidas.


Atnaujinkite smulkias interjero detales


Kartais pakanka pakeisti tik smulkias interjero dekoro detales tam, kad namuose sukurtumėte naują jaukumo jausmą. Pabandykite pakeisti pagalvėlių užvalkalus, įsigykite naują paveikslą ar atnaujinkite nuotraukų rėmelius, palanges galite pagyvinti kambarinių gėlių kompozicijomis. Visi šie elementai, atrodo, yra itin maži, tačiau jie suteikia interjerui išbaigtumo, tad pakeitus juos kambariuose apsigyvens ir atsinaujinimo pojūtis.


Perdažykite sienas ar pakeiskite tapetus


Vienas labiausiai interjerą atnaujinančių žingsnių – sienų spalvos keitimas. Nusprendę visiškai keisti stilių pirmiausia nuspręskite, kuo atnaujinsite sienas. Pakeisti senus ar nebemadingus tapetus užtruks vos dieną, o štai dažymas, priklausomai nuo ploto, gali užtrukti ir kelias. Vis dėlto, kai kurios alternatyvos, pavyzdžiui, purškiami dažai, leis atnaujinimo darbus atlikti greičiau ir be didelio vargo. Tiesa, nepamirškite, kad harmoningam vaizdui itin svarbi spalvų dermė, tad rinkdamiesi dažus dėmesį atkreipkite ir į baldų gobeleną, užuolaidas ir kitus svarbius interjero akcentus.


Skirkite dėmesio miegamajam


Miegamasis – šventa poilsio zona, kurioje praleistas laikas ir jo kokybė daro didžiulę įtaką tiek mūsų sveikatai, tiek gerai savijautai. Visgi, atnaujinti miegamąjį – vienas paprasčiausių žingsnių. Tam gali visiškai pakakti naujos lovatiesės ar švelnios ir jaukios patalynės. Atminkite, svarbiausia naują komplektą rinktis pagal asmeninius poreikius. Šiame puslapyje rasite aukščiausios kokybės patalynės variantų tiek alergiškiems, tiek jautrią odą turintiems žmonėms, tad išsirinkti bus išties paprasta.


Nepamirškite balkono


Balkonas – ne mažiau svarbi namų erdvė, kurią taip pat reikėtų reguliariai atnaujinti. Jei balkoną naudojate kaip sandėliuką ir kaupiate jame daiktus – pats laikas atsikratyti šio įpročio. Peržiūrėkite, ar visi ten savo antros progos laukiantis daiktai jums yra reikalingi. Tikėtina, kad bent dalį jų tikrai nuspręsite išmesti, todėl balkone atsiras daugiau vietos. Jei turite galimybę, pasvarstykite ir apie lauko kėdžių bei staliuko įsigijimą – mėgautis ryto kava saulėtame balkone yra išties neapsakomai malonus jausmas.


Neatidėliokite namų atnaujinimo


Paskutinis, bet ne mažiau svarbus žingsnis – neatidėliokite darbų. Dažnai dar nė nepradėję namų atnaujinimo žmonės teisinasi, kad sunku gauti medžiagų, nepakanka laiko ar tiesiog tingisi. Vis dėlto, jei kilo noras pakeisti gyvenamąją aplinką, neturėtumėte jo slopinti. Pačių įvairiausių medžiagų remontui dabar galite įsigyti internetu, tad nė nereikės gaišti laiko parduotuvėse. Pradėjęs darbus pajusite, kaip smagu artėti prie norimo rezultato, tad nieko laukti neverta – pradėkite darbus neatidėliodami. Užsakymo nr.: PT_68312

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis