„Panelės“ bando! „HUAWEI FreeBuds 4i“ belaidės ausinės - jas verta įsigyti ne vien dėl puikios kainos

„Huawei“ visuomet tikėjo, kad technologijos turėtų žmonėms pagerinti gyvenimo kokybę. Šiandien „Huawei“ pristato pasauliui naujovę - „HUAWEI FreeBuds 4i“ belaides ausines, kurios nustebins ne tik aukščiausio lygio garso kokybe bei intuityvu valdymu, bet ir neįtikėtinomis baterijos savybėmis bei daugeliui patrauklia kaina.

„HUAWEI FreeBuds 4i“ pasižymi prigimtinėmis „FreeBuds“ šeimos savybėmis - stipria 10 valandų nepertraukiamo atkūrimo baterija, puikia garso kokybe ir efektyviu aktyvaus triukšmo slopinimu (ANC). „HUAWEI FreeBuds 4i“ kūrėjai siekia palengvinti žmonių kasdienybę bei pagerinti gyvenimo kokybę. Šių belaidžių ausinių kaina siekia apie 79 eurus, todėl jos yra pakankamai nebrangios, o konkuruoja su žymiais brangesniais analogais bei nė kiek nenusileidžia savo kokybe.


„Panelės“ komanda turėjo galimybę išbandyti naująsias „HUAWEI FreeBuds 4i“ belaides ausines ir įsitikino šių ausinių privalumais. „HUAWEI FreeBuds 4i“ belaidės ausinės labai patogios, pasižyminčios gera garso kokybe bei aplinkos triukšmo slopinimu. Be to, jos gali tapti puikia kasdiene įvaizdžio detale! Kokios yra svarbiausios „HUAWEI FreeBuds 4i“ ypatybės?


Šiuolaikiškas ausinių stilius


Stilingos ausinės gali tapti neatsiejama kiekvieno jaunuolio įvaizdžio detale. Minimalistinės kreivės ir spindinti apdaila suteikia ausinėms šiuolaikišką, išskirtinę išvaizdą. Keramikos baltumo arba anglies juodumo spalvos kvies užpildyti savo dienas kintančiomis spalvomis. Ovalios formos ausinių įkroviklis yra kompaktiškas bei gaiviai originalus, švelnus prisilietimui, todėl leidžia pajusti visišką harmoniją.Šiuolaikiškas ausinių stilius
Šiuolaikiškas ausinių stilius
„Huawei“ nuotr.Užtikrintas komfortas visą parą


„HUAWEI FreeBuds 4i“ ergonomiškas dizainas stabiliai ir patogiai įsistato ausyje. Itin lengvos ausinės pastebimai sumažina svorį, kurį pajaučia mūsų ausys, kai ilgai klausomasi muzikos. Galima jas nešioti visą dieną be jokių nepatogumų - ausinės nespaudžia ir nesukelia diskomforto. Belieka tik mėgautis mėgstama muzika be jokių papildomų problemų.


Jokio aplinkos triukšmo


„HUAWEI FreeBuds 4i“ jutikliai aktyviai nustato ir mažina aplinkos triukšmą. Nesvarbu, kur einama, visuomet galima pasinerti į mėgstamą muziką. Dviejų mikrofonų sistemą sudaro plyšių ir kanalų konstrukcija, kuri efektyviai sumažina vėjo ūžimą. Išskirtinė spindulių formavimo technologija kartu su dirbtinio intelekto triukšmo mažinimo technologija gali tiksliau atpažinti balsą net perpildytoje aplinkoje. „HUAWEI FreeBuds 4i“ užtikrina, jog girdėsime ir būsime išgirsti per kiekvieną skambutį.Jokio aplinkos triukšmo
Jokio aplinkos triukšmo
„Huawei“ nuotr.Bendravimas be trikdžių, įsikišus ausines


Dar vienas „HUAWEI FreeBuds 4i“ privalumas - galima laisvai komunikuoti su draugais nenusiimant ausinių. Nereikia nusiimti ausinių norint išgirsti, kas vyksta aplink ir lengvai susikalbėti. Galima tiesiog palaikyti ausines nuspaudus, kad ausinės būtų perjungtos į sąmoningumo režimą.


Muzika - visada šalia


„HUAWEI FreeBuds 4i“ yra nepaprastai ištvermingos. Įkrovus iki galo, jos gali atlaikyti 10 valandų nepertraukiamo grojimo. Palyginimui - ausinių pirmtakės „HUAWEI FreeBuds 3i“ pilnai įkrovus jas veikia vos 4 valandas. Pirmaujanti greito įkrovimo technologija leidžia 4 valandas mėgautis garso malonumais įkrovus vos 10 minučių – kaip tik tai, ko reikia, kai būtina skubėti.Muzika - visada šalia
Muzika - visada šalia
„Huawei“ nuotr.„Open, Connect“ ryšys


Didelis privalumas - galima lengvai susieti kokį nors įrenginį iš šalies su „HUAWEI FreeBuds 4i“. Mums tai pavyko labai lengvai - tiesiog atidarėme įkroviklį, o iškilęs pranešimas paragino susieti įrenginį su „HUAWEI FreeBuds 4i“. Kartą susiejus, kitus kartus ausinės automatiškai prisijungs prie telefono ar planšetinio kompiuterio vos tik įkroviklis bus atidarytas.


Puiki garso kokybė


„HUAWEI FreeBuds 4i“ belaidės ausinės išsiskiria puikia garso kokybe - 10 mm dinaminė ritės tvarkyklė ir jautri polimero kompozicinė diafragma sukuria turtingą instrumentinę harmoniją, aiškų vokalą, stiprius žemuosius dažnius ir puikiai subalansuotą garsą.


Tiksliai jaučia kiekvieną prisilietimą


Abejose ausinėse yra įmontuoti talpos jutikliai, skirti intuityviam jutikliniam valdymui, palaikomi pažangiu algoritmu, kuris užtikrina tikslesnę reakciją. Galima leisti muziką, skambinti ir sumažinti triukšmą keliais paprastais gestais.Užsakymo nr.: PT_67810

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis