14 metų nuo garsiojo serialo „Liežuvautoja“ pradžios: kaip pasikeitė aktoriai?

Nuo populiariojo serialo „Gossip girl“ pirmojo sezono pradžios praėjo jau keturiolika metų. Su serialo herojais daugelis pasaulio merginų tarsi susitapatino. Vienos kopijavo elegantiškąjį Blair Waldorf stiliuką, kitoms prie širdies buvo rokeriškasis mažosios Dženės stilius.

O kur dar gražuoliai aktoriai vaikinai, kurių, galime lažintis, ne vieną esi sapnavusi! Praėjus nemažai laiko nuo pirmojo sezono pradžios nusprendėme patikrinti, kur dabar yra garsieji serialo herojai. Pradedam!


Chacas Crawford ir Edas Westwickas


Serialo gražuoliai tik pasibaigus garsiajam serialui ne kartą prisipažino, jog visai sutiktų filmuotis dar vienoje serialo dalyje. Vis dėlto jų svajonėms nelemta išsipildyti. Kur jie šiuo metu? Abu aktoriai po Gossip girl šlovės itin garsių vaidmenų neatliko - Edas vaidina garsaus kanalo ABC viename iš serialų serijinį žudiką, o štai gražuolį Neitą Arčibaldą vaidinęs Chaseas vis atlieka smulkius vaidmenis ne pirmo ryškumo filmuose. Beje, abu vyrukai šiuo metu visai nebeprimena serialo herojų. Ar bepažintum gatvėje elegantiškąjį Chucką Bassą? O berniukiškojo veido Natą?


Edas Westwickas šiandien:Chaceas Crawfordas šiandien:


Taylor Momsen. Mažoji Dženė šiuo metu jau suaugusi roko grupės The Pretty Reckless vokalistė. Beje, Taylor visuomet pabrėžė, jog vaidinti Gossip Girl seriale nebuvo pats lengviausias darbas, mat ji nuolatos turėjo priešintis savo pačios įsitikinimams. Šiuo metu Taylor pagaliau atskiratė mažosios sesutės statuso ir daro tai, ką ji dievina - dainuoja. Taigi, aktorystė ne jai. Ir, žinoma, ši buvusi aktorė niekuomet nesikuklina dažydama akis.


Taylor Momsen šiandien:

Blake Lively ir Leighton Meester


Serenos vaidmenį atilikusi Blake Lively - ryškiausia serialo žvaigždė, kuri šviečia iki šiol. Nors seriale geriausių draugių vaidmenis atlikusios Blake ir Leighton šiuo metu yra laimingai ištekėjusios mamytės, jos gyvena skirtingus gyvenimus. Blake tik pagimdžiusi pasinėrė į projektus, susijusius su filmavimais, o štai Leighton mėgaujasi motinyste ir net neketina grįžti į didžiuosius ekranus.Leighton Meester šiandien:Blake Lively šiandien:


Pennas Badgley


Serenos mylimojo Dano vaidmenį atlikęs Pennas per kelerius metus pasikeitė neatpažįstamai - užsiaugino barzdą ir tapo kur kas vyriškesnis. Šiuo metu jis stilingas aktorius, tačiau didelių vaidmenų kine jis kol kas nėra sukūręs. Pasaulis jį žino iš filmo Easy A, tačiau ar dar kada nors jis sužibės taip, kaip sužibėjo garsiajame seriale, niekas nežino.Pennas Badgley šiandien:

Jessica Szohr


Bruklino atstovė, teisuolė ir geros širdies Vanessa buvo aktorės Jessicos Szohr herojė. Kadaise buvo žinoma, jog ji ir Edas Westwickas - pora, tačiau artimi šaltiniai teigia, jog šiuo metu jaunuoliai yra pasukę skirtingais keliais. Dabar Jessica atlieka smulkius vaidmenis įvairiuose serialuose, tačiau ne jie ją garsina. Pasirodo, jog Jessica - viena iš geriausių Taylor Swift draugių ir ji taip pat priklauso Taylor Swift merginų draugijai. Šiuo metu Jessica atrodo kur kas labiau subrendusi nei tuomet, kai atliko Vanessos vaidmenį.


Jessica Szohr šiandien:Yin Chang


Pameni moksliukę, karalienės Bleir patikėtinę Nelly Yuki? Pasirodo, šiuo metu knygų graužikės vaidmenį atlikusi aktorė visai nepanaši į akiniuotę. Ji - žavi, graži jauna dama, kuri nuo aktorystės kelio pasuko prie laidų vedėjos amplua. Ji šiuo metu veda laidą 88 Cups of Tea, kurioje kalbina garsius filmų režisierius. O atrodo ji tikrai puikiai ir visai nėra panaši į buvusią moksliukę!


Yin Chang šiandien:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis