10 daiktų, kurie turi būti kiekvienos merginos rudens rankinėje

Ruduo nuo vasaros skiriasi lyg diena nuo nakties. Vasaros rankinėje karaliavo kremas nuo saulės, stilingi akiniai ir smėlio grūdeliai, o štai rudens sezono rankinė jau reikalauja visai ko kito. Taigi, kokie dešimt daiktų turėtų būti kiekvienos panelės rankinėje?

1. Gera knyga. Nesvarbu, ar knyga skirta mokslų tikslams, o gal tai tiesiog knyga, kurią skaitysi laisvalaikiu. Juk orui vis labiau šąlant labai smagu atsisėdus kokioje nors jaukioje kavinukėje skaityti gerą knygą.


2. Stilingas šalikėlis. Atmink, vėjas kuo toliau, tuo labiau pradės skverbtis link tavo kaklo, todėl stilingas šalikėlis yra būtinas. Gal dieną jo ir neprireiks, tačiau atėjus vakarui jis ir puoš, ir šildys. Gali išmėginti ryškių spalvų - citrinų, apelsinų, obuolių ar sodriai raudono atspalvio šalikėlius. Kaip puikiai jie tiktų prie, pavyzdžiui, smėlio spalvos paltuko


3. Lūpas apsaugantis balzamas. Ši grožio priemonė turėtų būti kiekvienos panelės rankinėje - dėl to, jog apsaugo lūpas nuo išdžiūvimo ar skilinėjimo, o rudenį tai labai dažnas atvejis.


4. Dailus rašiklis. Niekada negali žinoti, kada tau prireiks kažką užsirašyti ar pasižymėti, ypač jei eini į mokyklą ar universitetą.


5. Patogi piniginė. Jei vasarą pinigus laikei mažytėje piniginėje, rudens sezonu verčiau nešiokis didesnę ir patogesnę piniginę.


6. Kukli kosmetinė. Rudens sezonui ryškaus makiažo tikrai nereikia, todėl tau pakaks vos poros mėgstamų veido priežiūros priemonių - kremo, skaistalų ar kažko panašaus.


7. Sveikas ir skanus užkandis. Nepamiršk į rankinę įsimesti gardaus užkandžio, pavyzdžiui, riešutų ar obuolių. Juk dažnai praalkusi mokykloje ar universitete griebi tai, kas pasitaiko po ranka. Verčiau visuomet turėk sveikesnį užkandį.


8. Servetėlių pakelis. Kaip bebūtų, nuo rudeninio peršalimo nesame apsaugota nė viena, todėl nepapluk į situaciją, kai reikės prašyti servetėles svetimo žmogaus. Verčiau ją visuomet turėk savo rankinėje.


9. Plonos medžiagos pirštinaitės. Gal dar nepamąstai apie pirštines, tačiau vos už poros savaičių oras gali persimainyti ir tau jų gali prireikti. Odines pirštines palik žiemai, tačiau puikiausiai gali nešiotis plonyčio medvilninio audinio pirštines.


10. Ausinės. Rudenį ant žemės nukritusius lapus šimtą kartų smagiau spardyti klausantis mėgstamų dainų. Juk gera muzika saugo ir nuo įvairiausių slogių minčių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis