18 originalių dovanų idėjų

Nors sakome, kad dovanoti yra malonumas, dažnai prieš suteikdami šį malonumą turime gerokai pasukti galvą. Taupydami tavo laiką ir energiją, pateikiame kone kiekvienam tinkamų puikių dovanų sąrašą.

Užrašinės ir rašiklio rinkinys. Dovanų klasika, aktuali beveik kiekvienam žmogui: ji kartu yra ir priminimas, kaip svarbu atsiplėšti nuo šiuolaikinių technologijų ir nepamiršti lavinti rašymo įgūdžių.


Keliavimo pagalvėlė. Keliavimas šiandien yra neatsiejama žmonių gyvenimo dalis. Tiesa, ne visi tai daro patogiai. Tam, kad skrydžiai ar ilgos kelionės nenuvargintų, galima padovanoti minkštutėlę kaklo pagalvę.


Stilingas saldainių indelis. Kas gi nemėgsta saldainių? Tokių – mažuma. Gardūs skanėstai ne tik gerina nuotaiką, bet sudėti į stilingą indelį gali tapti puikia interjero detale.


Serviravimo padėklas. Tam, kad gurkšnojant rytinę kavą lovoje išvengtume nelaimės ir neapsiplikytume karštu gėrimu, būtinas serviravimo padėklas. Kodėl gi jo, papuošto ryškiaspalviu kaspinu, nepadovanojus artimam žmogui?


Žaismingos ausinės. Vaikštinėti gatve ar važiuoti viešuoju transportu be muzikos yra paprasčiausiai nuobodu. Stilingos ausinės padės ne tik nuvyti nuobodulį, bet ir taps žaisminga įvaizdžio detale.


Sapnų gaudyklė. Ši dovana padės privilioti saldų miegą ir taps autentiškumo suteikiančia interjero puošmena.


Stilingas termosas. Skubantiems į mokyklą, universitetą ar darbą ne visuomet pavyksta išgerti kavą namuose. Išeitis – kokybiškas termosas, kuris sušildys rankas vėsiais rytais ir visada primins apie žmogų, kuris jį dovanojo!


Užklotas – jauki šaltojo sezono dovana kiekvienam. Tereikia rasti tokį, kuris pagamintas iš kokybiško ir švelnaus audinio.


Organiškų šiaudelių rinkinys. Puiki dovana zero waste filosofijos šalininkui arba žmogui, kuris apie šį judėjimą dar nėra girdėjęs – niekada nevėlu pradėti draugiškiau elgtis su gamta!


Ekologiškas pirkinių maišelis. Parduotuvių neišvengiame nė vienas, tad kodėl gi neapsipirkus ne tik komfortiškai, bet ir ekologiškai? Iš tvarios medžiagos pagamintas pirkinių maišelis yra gera ir praktiška dovana.


Veido masažuoklis – dovana išskirtinai merginoms, patiksianti kiekvienai, besirūpinančiai savo veido oda. Veido masažuokliai šiandien užima pirmą vietą tarp populiariausių grožio prekių, tad ši dovana bus koja kojon su mada.


Jaukios šlepetės. Šlepečių niekada nebus per daug!


Streso kamuoliukas. Gyvenime, kuriame gausu nerimo, skubos, būtina išlaikyti balansą. Jį susigrąžinti padės streso kamuoliukas, kuris taps geriausiu draugu prieš egzaminus, atsiskaitymus ar pristatymus.


Zodiako ženklo akmuo. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo akmenį, kuris neša laimę, todėl tikintiems astrologija ši dovana taps tikru sėkmės magnetu.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis