5 įžymybės, garsėjančios itin sudėtingu charakteriu

Kiekvieno žmogaus charakteris - labai skirtingas. O būnant žvaigžde išlikti tokiu, kokiu buvai prieš suspindint tavo žvaigždei, sudėtinga. Kartais šlovė ir populiarumas atneša ne tik privalumus, bet ir sugriauna santykius su aplinkiniais.

Kai kurios pasaulinio garso žvaigždutės tikrai nėra ramaus būdo. Priešingai, daugelį jos stebina savo kultūros stoka ir negebėjimu tinkamai bendrauti. Tad kokios yra 5 žvaigždės, kurios yra tituluojamos bjauriausio charakterio įžymybėmis?


Justinas Bieberis. Nors iš šalies Justinas gali pasirodyti ramus ėriukas - šviesūs plaukai, vaikiški veido bruožai ir jaunuolio stiliukas, vis dėlto viduje jis yra gana aikštinga asmenybė. Kai tik pradėjo savo, kaip dainininko, karjerą, Justinas apsiribojo prieš koncertus prašydamas tik keletos švarių kojinių porų. Šiuo metu Justinas yra tikrai daugiau reikalaujantis. Pavyzdžiui, per savo 19 - tąjį gimtadienį jis net paprašė stalus sustatyti taip, kad jo artimieji sėdėtų toliau už jo apsauginius ir žvaigždes iš pramogų pasaulio. O kur dar įvariausi kriminaliniai skandalai... Ar ir jūs laužote galvas, kaip nuoširdžioji Selena Gomez kadaise draugavo su juo?Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press


Kanye Westas. Juokas juokais, tačiau ši muzikos įžymybė ir garsiosios Kim Kardashian vyras jau ne kartą viešai paskelbė, jog ketina kandidatuoti į JAV prezidento postą. Vis dėlto su tokiu praeities šešėliu vargu ar jam pavyks pelnyti rinkėjų simpatijas. Jau nekalbant apie tai, jog jis šiurkščiai elgiasi su kitais žmonėmis, labiausiai įstringa jo viešos kalbos. Pavyzdžiui, viename interviu jis teigia: „Jei pasakyčiau, jog nesu genijus, tai būtų melas ir jums, ir man pačiam”. Dar vienas Kanye perliukas - „Knygų gerbėjas aš nesu. Niekuomet nepasirašyčiau ant knygos”. Štai koks atviras (ne) būsimas JAV prezidentas.


Kanye Westas
Kanye Westas
Vida Press


Christina Aguilera. Ši atlikėja - stipraus ir galingo balso, o jos charakteris, regis, yra lygiai toks pats stiprus, kaip ir jos muzikinės galimybės. Tiesa, stiprus iš blogios pusės. Christina neretai yra apkalbinėjama kitų žvaigždžių - apie ją viešai neigiamai yra pasisakiusios Kelly Osbourne ir Mariah Carey. Pastaroji pavadino Christiną neišprususia ir stokojančia kultūros jausmo. Christina ne kartą yra sakiusi, jog būtų miela kitiems, bet kiti žmonės jai neleidžia tokiai būti. Muzikinėje laidoje THE VOICE Christina labai dažnai grubiai atsiliepia apie laidos dalyvius, todėl yra pelniusi vienos bjauriausių komisijos narių vardą.


Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press


Lindsay Lohan. Lindsay dažniausiai garsėja ne savo vaidmenimis, bet skandalais. Problemos su alkoholiu, narkotikais, teisėsauga... atrodo, jog ji niekuomet nepasikeis. Jei ji pasirodo kokiame nors vakarėlyje, tai tik vakarinėje programoje ir dažniausiai smarkiai apsvaigusi. Be to, tie, kas pažįsta Lindsay, sako, jog ji mėgsta įsakinėti, nuolatos pertraukinėja žmones ir yra gana nemandagi. Vis dėlto Lindsay dažnai atsiprašinėja savo gerbėjų - tačiau ko verti atsiprašinėjimai, jei nuolat elgiesi bjauriai?


Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Vida Press


Kristen Stewart. Nors ši „Saulėlydžio” žvaigždė nėra ta nesukalbamoji, kuri būtų ūmi ar rėksminga, vis dėlto žurnalistus ir gerbėjus erzina jos pernelyg uždaras būdas. Kristen nėra toji, kuri nuolat trykštų gyvenimo džiaugsmu ir šypsotųsi į kameras. Priešingai - fotografai ją dažnai pagauna pozuojančią akmeniniu veidu. Be to, prakalbinti Kristen interviu metu - vienas vargas. Ji retai kada atsiveria ir nori nuoširdžiai pabendrauti. Gal toks uždarumas ir nėra bloga savybė, tačiau keletas pažįstamų iš jos rato teigia, jog ji nėra vien tik šalta, o ir kiek per daug išaukštinanti save.


Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis