5 automobilio vidaus aksesuarai, suteikiantys žaismingumo


Vos įsigijusios naują automobilį pirmiausia norime priprasti prie jo veikimo, o tik vėliau pradedame žvalgytis į automobilio vidaus aksesuarus. Automobilio aksesuarai ne tik suteikia automobilio vidaus išvaizdai žaismingumo, bet ir neretai tampa komfortą užtikrinančių automobilio priedu. Pateikiame 5 automobilio vidaus aksesuarus, suteiksiančius žaismingumo.


Įvairūs vairo aksesuarai. Vairas - automobilio dalis, į kurią vairuojant pirmiausia krypsta akis. Kodėl gi nepagyvinus vairo ir nepapuošus jo stilingais aksesuarais? Prekybos centruose bei internetinėse parduotuvėse galima įsigyti šaunių, vairą puošiančių aksesuarų: įvairių lipdukų, vairą aptraukiančių medžiagų. Lipdukai automobilio vidaus dizainui suteikia spalvingumo, o vairą aptraukiančios medžiagos ne tik pagyvina bendrą automobilio vidaus dizainą, bet ir suteikia patogumo pojūtį valdant vairą. Belieka išsirinkti norimo dizaino bei stiliaus vairo aksesuarus, kurie kaipmat suteiks žaismingumo automobiliui!


Vairo aksesuarai
Vairo aksesuarai
Shutterstock nuotr.


Kaklo pagalvėlės automobiliui. Nors automobilį dažniausiai renkamės taip pat atsižvelgdamos ir į sėdynių patogumą, vis dėlto pilnavertiškam komfortui užtikrinti verta pasirinkti kaklo pagalvėlę, skirtą automobiliui. Vairuojant ilgesnes distancijas kaklo raumenys persitempia, pervargsta, todėl ši pagalvėlė gali tapti be tik puikiu automobilio aksesuaru, bet ir priemone, užtikrinančia sveikatą. Kaklo pagalvėlių variacijų yra daugybė: įvairių atspalvių, medžiagų bei formų, tereikia išsirinkti patogiausią. Vertėtų tokią pagalvėlę pasirinkti jau prieš pradedant varginti kaklo skausmams, todėl būtina nedelsti ir vos įsigijus naują transporto priemonę paieškoti šio komfortą užtikrinančio automobilio aksesuaro.Kaklo pagalvėlės automobiliui
Kaklo pagalvėlės automobiliui
Shutterstock nuotr.Žaismingas termosas. Nėra nieko geresnio nei rytinę kavą ar arbatą skanauti ne skubant namuose, o pamažu gurkšnojant automobilyje. Tam, jog rytas būtų nuotaikingas, verta pasidairyti į stilingus termosus, kurie ne tik pagyvins automobilio vidaus dizainą, bet ir išlaikys gėrimus karštus. Tiesa, renkantis termosą verta atsižvelgti į jo kokybę: svarbu, jog medžiaga, iš kurios pagamintas termosas, būtų tvirta, nepraleistų karščio.


Žaismingas termosas
Žaismingas termosas
Shutterstock nuotr.


Stilingas mobilaus telefono laikiklis. Mobilieji telefonai - vienas pagrindinių kasdienybės elementų, todėl juos būtina integruoti į automobilio vidų. Verta pasidairyti stilingų ir funkcionalių mobiliojo telefono laikiklių, kurie ne tik užtikrins, jog mobilusis telefonas visuomet bus toje pačioje lokacijoje ir jo nereikės ieškoti automobilio salone, bet ir taps puikiu automobilio aksesuaru. Dairykitės ryškaus, stilingo mobiliojo telefono laikiklio - tarkite ne nuoboduliui!


Stilingas mobilaus telefono laikiklis
Stilingas mobilaus telefono laikiklis
Shutterstock nuotr.Nuotaikingas automobilio kvapukas. Gaivus kvapas automobilyje labai svarbu, todėl daugelis automobilio viduje naudoja kvapukus. Jų pasirinkimas - didžiulis, tad rinkitės ne nuobodaus, o žaismingo dizaino kvapuką, kuris ne tik skleis malonų kvapą, bet ir praskaidrins nuotaiką. Braškės, pyragaitis su vyšnaite, cukraus vata, net pica - rinkitės savo mėgstamiausią kvapą ir pagyvinkite automobilį kvapniu aksesuaru.


Nuotaikingas automobilio kvapukas
Nuotaikingas automobilio kvapukas
Shutterstock nuotr.


Daugiau informacijos apie automobilių aksesuarus, automobilių dalis ir kitus su automobiliais susijusius dalykus galite rasti apsilankiusios tinklalapyje autodoc.lt.Užsakymo nr.: PT_61966

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis