Sužinok, kokia kino juosta laimėjo daugiausia Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimų

Sekmadienį paskelbti jau 73-iąjį kartą vykusių Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimų (BAFTA) laureatai.

Karinės juostos apie Pirmąjį pasaulinį karą „1917“ kūrėjai Londone vykusios ceremonijos metu susišlavė net septynis apdovanojimus. Jie triumfavo geriausio filmo, geriausio britų filmo, geriausio režisieriaus, geriausios kinematografijos ir kitose kategorijose.

Joaquinas Phoenixas paskelbtas geriausiu aktoriumi už pagrindinį vaidmenį filme „Džokeris“ („Joker“). Geriausia aktore tapo Renee Zellweger, biografinėje dramoje „Džudi“ („Judy“) įkūnijusi dainininkę ir aktorę Judy Garland.
Manoma, kad kitą savaitę vyksiančiuose Akademijos apdovanojimuose abu šie aktoriai bus apdovanoti ir „Oskarais“. Joaquinas Phoenixas ir Renee Zellweger šį sezoną jau yra gavę ir „Auksinių gaublių“ apdovanojimus.


Bradas Pittas BAFTA „Auksinę kaukę“ gavo už geriausią antro plano vaidmenį filme „Vieną kartą Holivude“ („Once Upon A Time In Hollywood“), o geriausia antro plano aktore paskelbta Laura Dern už vaidmenį filme „Santuokos istorija“ („Marriage Story“).

Režisierius ir scenaristas iš Pietų Korėjos Bongas Joon-ho'as buvo apdovanotas už geriausią originalų scenarijų ir geriausią filmą ne anglų kalba. Britų akademija įvertino tarptautiniu mastu pripažintą jo filmą „Parazitas“ („Parasite“).Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis