10 nuostabių romantinių juostų, kurias verta pažiūrėti prieš Valentiną

Meilė gali būti įvairi. Ji viską atleidžianti, priverčianti šokinėti iš džiaugsmo, sugriaunanti, vėl pastatanti ir neabejotinai paliekanti neišdildomus prisiminimus. Jaukų žiemos vakarą prieš Valentiną praleisk žiūrėdama vieną iš šių puikių filmų apie meilę.

„Grease“ (vert. „Briliantinas“


Kas gali būti karščiau nei septyniasdešimtųjų stiliukas, jaunas John Travolta, briliantinu sulaižyti plaukai ir per vasarą užgimęs paauglių romanas? Tai dainų, šokių ir intrigų kupina komedija-miuziklas, kuri nukels tave į jaunuolių gyvenimą 1978-aisiais, kuomet viskas buvo šiek tiek kitaip. Galbūt mados, dainuojantis kietuolis Travolta bei, žinoma, kiek vaikiški išgyvenimai ir viliojimo būdai ir sukels šypseną, tačiau tinkamesnio filmo šiltam rugpjūčio vakarui rasti bene neįmanoma.„10 Things I Hate About You“ (vert. „Užsispyrėlės sutramdymas“)


Rodos, istorija tokia banali ir žinoma – atskalūnas bando suvilioti ledinę ir nepasiekiamą merginą, ji nuolat jį atstumia, bet galiausiai abu įsimyli... Bet ar tikrai istorija tokia banali? Kas gali žinoti, kad žaviajam atskalūnui – sumokėta, o nepasiekiamoji mergina įsimyli tik dėl to, kad yra apmauta? Skamba įdomiai, tiesa? Jeigu nori sužinoti daugiau ir ieškai lengvo bei neįpareigojančio filmo, tai „10 dalykų, kurių tavyje nekenčiu“ – kaip tik tau.


„27 Dresses“ (vert. „Pamergė pagal užsakymą“)


Manai, kad tu esi geraširdė? Na, galvok iš naujo, nes pagrindinė „27 suknelių“ herojė – tikras angelas. Ji – vestuvių planuotoja, tačiau tam tikram laikui kiekvienai nuotakai tampa geriausia drauge, patarėja ir nuodėmklause. Ji stengiasi dėl visko ir visų, tačiau jos pačios asmeninis gyvenimas žlunga, o mylimas vyras susideda su jos apsimetėle seserimi. Tai šiltas, malonus ir itin įdomus filmas su pakankamai greitai nuspėjamu, tačiau netradiciniu siužetu.


„Keliautojo laiku žmona“ 


Tikra kiekvienos romantinių filmų gerbėjos svajonė. Tiesa, svajonė ir tų, kurios banalybių ir saldžių meilės istorijų per daug nemėgsta. Tai – tobulas balansas tarp visiško saldumo ir šio to naujo ir kino industrijoje šiek tiek svetimo. Filmo istorija pasakoja apie mergaitę, pas kurią vis atsirasdavo keistas vyras. Jis pasirodydavo vis kitoks – tai vyresnis, tai jaunesnis. Jis pasakodavo apie savo gyvenimą ir galiausiai pripažino, jog yra keliautojas laiku. Jie, žinoma, įsimyli ir tuomet prasideda meilės istorija su didžiausia įmanoma kliūtimi – laiku. Jeigu šis filmas pasirodė tiesiog nuostabus ir nori į šią meilės istoriją pasigilinti labiau, tiesiog užsuk į knygyną – jame rasi nuostabią knygą tokiu pačiu pavadinimu.

Prie jūros (By The Sea)


Tikra sensacija tapęs filmas Angelinai Jolie ir Bradui Pittui tapo pranašingas. Žmonių santykius narpliojantis filmas - paskutinis, kuriame kartu teko vaidinti Angelinai ir Bradui kaip porai. Šiais metais išsiskyrusi garsioji pora dar spėjo kartu suvaidinti melancholiškame bei romantiškame filme, kuriame išvysi daugybę nuostabių vaizdų.Ilgiausia kelionė (The Longest Ride)


Dviejų žmonių trauka yra magiška. Būtent taip galima teigti stebint šią rodeo Luko ir studentės Sofijos meilės istoriją - du visiškai skirtingi žmonės įsimyli, tačiau jų meilei lengva nebus. Įsimylėjelių laukia išbandymai, kuriuos pamatyti privalai.Tobulas atitikimas (The Perfect Match)


Mergišius Čarlis, negalintis atsiginti priešingos lyties dėmesio, sutinka Evą - merginą, kurią pagaliau įsimyli. Įdomu stebėti, kaip iš širdies daužytojo vaikinas tampa visiškai galvą dėl mylimos merginos pametusiu vaikinu.
„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault of Our Stars“)


Gerai emociškai susipurtyti norintiems žiūrovams vertėtų peržiūrėti šią itin jautrią praėjusių metų romantinę dramą apie dviejų paauglių meilės istoriją. Skirtingai nuo kitų panašių pasakojimų, ši istorija yra apie du mirtinomis ligomis sergančius žmones, kurie siekia iš gyvenimo pasiimti viską, įskaitant ir labai laikiną meilę. Filmas parodo ne tik santykių, bet ir paties gyvenimo trapumą, todėl ši istorija taip skausmingai paliečia kiekvieno žiūrovo širdį. Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka kylančios Holivudo žvaigždės Shailene Woodley ir Anselis Elgortas, kurie tiesiog nepriekaištingai įkūnijo savo veikėjus ir leido patiems pajusti jų išgyvenamą džiaugsmą ir skausmą.„Last Night“


Pagrindiniai filmo herojai - laimingai vedusi pora. Jų gyvenimas atrodo idealus, jie džiaugiasi vienas kito draugija, turi gražius namus, svajoja apie jų laukiančią bendrą ateitį. Tačiau vieną dieną žmona netikėtai gatvėje sutinka savo jaunystės laikų vaikiną, o jos sutuoktinis išsiruošia į komandiruotę, kur jį lydės itin žavinga kolegė. Ar tvirta santuoka yra tvirtesnė už geismą?
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis